Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Sygnalizator (czujnik) poziomu górnego lub dolnego cieczy o szerokim zastosowaniu monitorowania zbiorników każdego typu (wielkość, kształt, materiał). Doskonale nadaje się do oceny poziomu szamba, deszczówki i innych cieczy przewodzących.
Sprawdzone i skuteczne rozwiązanie podparte kilkuletnimi testami. Zapobiega przed nadmiernym przepełnieniem szamba lub osadnika wstępnego.
Brak potrzeby doraźnego nadzoru poziomu szamba przez użytkownika. Urządzenie pozwala na zabezpieczenie zbiorników przed blokadą lub przelaniem.
Istnieje możliwość łatwego wydłużenia przewodów zasilających oraz sondy detekcyjnej (niezawarte w zestawie):
Informacje z panelu sygnalizacyjnego
| Kolor diody | Zielony | Czerwony |
| Działanie | Świecenie zielonej diody oznacza prawidłowy poziom cieczy, roztworu w zbiorniku | Miganie czerwonej diody przy jednoczesnym uruchomieniu sygnału dźwiękowego informuje o potrzebie zlecenia wywozu cieczy/nieczystości w terminie nieprzekraczającym ustalony, przy montażu, poziom rezerwow |
Dostępne 3 konfiguracje sygnalizacji:
a. Dwa poziomy górne: poziom ostrzegawczy (Uwaga) i Poziom alarmowy (Alarm Max)
b. Poziom górny i dolny: górny poziom alarmowy (Alarm Max) i Dolny poziom ostrzegawczy (Uwaga Mini)
c. Dwa Poziomy dolne => odwrócona logika: dolny poziom ostrzegawczy (Uwaga Mini) i Dolny poziom alarmowy (Alarm Mini)
Automatyczne wyłączenie / reset alarmu po opróżnieniu zbiornika
W przeciwieństwie do poprzedniego modelu nie ma konieczności ręcznego resetowania urządzenia po opróżnieniu zbiornika.
Standardowa konfiguracja urządzenia, to kontrola dwóch poziomów górnych

Sygnalizator Alert GMS4 alarm czujnik poziomu szamba oczyszczalni czarny
325,00 zł
Instrukcja obsługi dla czujników sygnalizatorów poziomu szamb i oczyszczalni
Pliki do pobrania (689.16k)Produkty powiązane
Sygnalizator górnego i dolnego poziomu cieczy Alert GMS4 w kolorze białym. Trzy tryby działania Niezawodny, bezobsługowy czujnik poziomu cieczy przewodzących do zbiorników każdego typu. Doskonałe rozwiązanie do monitorowania poziomu ścieków w szambie. Prosta konstrukcja i łatwy montaż. Możliwość wydłużania przewodów.
Sygnalizator napełnienia szamb Alert G-m-s III funkcja SMSCzujnik górnego i dolnego poziomu cieczy przewodzących w zbiornikach i szambach. Wbudowana funkcja alarmowego powiadomienia SMS do 8 adresatów. 7 dodatkowych wejść do monitoringu innych urządzeń. Sygnał dźwiękowy i świetlny. Prosta instalacji i łatwa obsługa.
Czujnik napełnienia szamba Signax to innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające monitorowanie poziomu ścieków w zbiorniku w czasie rzeczywistym. Dzięki bezprzewodowej technologii, długiej żywotności baterii i prostemu montażowi, oszczędzisz czas i unikniesz przelewu ścieków oraz niepotrzebnych opróżnień zbiornika.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Target Preparat do szamb i oczyszczalni 1 kg. Biopreparat mikrobiologiczny do szamb, oczyszczalni i obiektów inwentarskich. W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa - starter namnażający oraz odpowiednio zestawiona kompozycja mikroorganizmów saprofitycznych. Opakowanie na 12 miesięcy.
Ziemia uniwersalna stanowi mieszankę torfu niskiego i wysokiego z przeznaczeniem do uprawy większości roślin domowych oraz ogrodowych. Świetnie sprawdzi się również do warzyw. Idealne do zastosowania jako główny komponent do upraw roślin doniczkowych czy balkonowych. Odczyn podłoża będzie odpowiedni dla większości roślin uprawianych w polskich ogrodach.
TARGET Alkasol Flox 1L to skuteczny preparat do klarowania wody basenowej. Usuwa zmętnienia, koaguluje zanieczyszczenia, tworząc łatwe do usunięcia „płatki”. Działa w szerokim zakresie pH (5,0-9,0) i wspomaga filtrację. Stosować 1-3 ml/m³, najlepiej przy pH 7,0-7,4. Może być używany w automatycznych dozownikach.
TARGET MULTICHLOR Tabletki multifunkcyjne z chlorem 1kg 50 szt. Wolno rozpuszczające się, wielofunkcyjne tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki zawierają 3 składniki służące do dezynfekcji wody, jej klarowania i wspomagania w walce z glonami.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl