Nawozy i odżywki

Nawozy i odżywki - Informacje

Nawozy do roślin, które uczynią Twój ogród piękniejszym

Każdemu miłośnikowi ogrodów zależy na tym, aby rośliny były zdrowe. Niezależnie od tego, czy mamy ogród rekreacyjny czy też typową działkę z plonami, w końcu każdy z nas będzie chciał znaleźć dobre nawozy do roślin. Przedstawiamy kilka specjalistycznych produktów, dostępnych w sklepie Aktywatory.pl

Jakie nawozy do kwiatów wybrać?

Piękne kwiaty ogrodowe bardzo często nie są prawidłowo odżywiane. Gleba nie dostarcza im wystarczającej ilości składników pokarmowych potrzebnych do prawidłowego wzrostu. W tym wypadku idealnym rozwiązaniem są nawozy do kwiatów. Do intensywnego wzrostu, kwitnienia i owocowania rośliny potrzebują niezbędnych grup pierwiastków – makroelementów oraz mikroelementów. Jednak zupełnie inne pierwiastki zawierają nawozy do kwiatów balkonowych, a zupełnie inne nawozy do kwiatów ogrodowych. Jeszcze inne właściwości mają nawozy do kwiatów doniczkowych. Czego by nie potrzebowały Twoje rośliny – wszystko znajdziesz w sklepie Aktywatory.pl. Szeroki asortyment: od nawozów marki Biopon, po pałeczki nawozowe, aż do odżywek do kwiatów.

Opryskiwacze – sposób na zdrowe rośliny

Do rozlewania nawozów do roślin korzysta się z profesjonalnych opryskiwaczy. Idealnie w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w ogrodach sprawdzają opryskiwacze Kwazar Orion (3,6 lub 9 litrowe), jak również opryskiwacze ręczne Kwazar Mercury o mniejszych pojemnościach (0,5-3 litrów).