Filtruj według (rozwiń)

Forma preparatu:

YOPE - ekologiczne i naturalne środki czystości

YOPE - Informacje

YOPE to marka, która oferuje ekologiczne, hipoalergiczne, bezpieczne dla skóry środki czystości. Wprowadziliśmy te produkty do oferty, ponieważ poszukiwaliśmy na rynku produktów, które nie wysuszają skóry dłoni podczas codziennego mycia (co jest bardzo ważne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym).

Mydła YOPE składają się z wyciągów roślinnych i innych naturalnych składników (ponad 90% to naturalne ekstrakty, reszta to substancje konserwujące posiadające certyfikat Ecocert). Są bezpieczne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, również skóry dzieci. Posiadają substancje łagodzące podrażnienia, takie jak: witamina B5, alantoina i gliceryna roślinna.

Jeśli cenisz sobie ładny zapach kosmetyków, to zachwyci Cię gama aromatów mydła w płynie YOPE i płynu do naczyń YOPE. Twórcy marki YOPE czerpali inspiracje zapachowe z natury. Starali się uzyskać aromaty świeżych owoców i kwiatów. Dlatego podczas mycia rąk i zmywania naczyń poczujesz przyjemną, orzeźwiającą woń.

Dodatkowym atutem produktów firmy YOPE jest ich przyjazność dla środowiska. Opakowania mydeł i płynów do naczyń YOPE można poddać procesowi recyklingu. W dobie budowania świadomości eko to cecha, którą warto docenić.

Dlatego kosmetyki YOPE mają bardzo dobre opinie i cieszą się coraz większą popularnością wśród zainteresowanych naturalnymi i ekologicznymi polskimi produktami.