Oferta dla Instalatorów, Monterów i Hurtowników

Oferta dla Instalatorów, Monterów i Hurtowników

10 Lat doświadczenia Aktywatory.pl

Rabat dla Klientów

NAJLEPSZE CENY I STAŁE RABATY
KONKURENCYJNA OFERTA


Od wielu lat budujemy trwałe relacje biznesowe z topowymi dostawcami na rynku, kierując się najlepszą jakością produktów, w wyjątkowo niskich cenach. Dla firm prowadzących działalność gospodarczą oferujemy hurtowe ceny oraz dodatkowe rabaty dla stałych Klientów.

Fachowe doradztwo

FACHOWE PORADY DLA TWOICH KLIENTÓW


W naszym składzie znajdują się osoby o wykształceniu mikrobiologicznym oraz biotechnologicznym, z bogatym doświadczeniem i wieloletnią działalnością w branży. To pozwala nam jeszcze lepiej i pełniej odpowiadać na potrzeby Klientów, gwarantując najnowsze rozwiązania, wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne doradztwo produktowe.

Indywidualne warunki handlowe

INDYWIDUALNE WARUNKI HANDLOWE


Do każdego Klienta pochodzimy indywidualnie, dopasowując swoją ofertę proponujemy nie tylko szeroki wybór produktów, ale i również stałe, niskie ceny oraz elastyczne formy płatności.

Szybka dostawa

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW I SZYBKA DOSTAWA


Posiadamy wewnętrzne centrum logistyczne do szybkiej realizacji zamówień. Nasze stany magazynowe są aktualizowane każdego dnia, dzięki czemu zapewniamy wysoką dostępność produktów, przy jednoczesnym zachowaniu najdłuższych terminów przydatności.