Zbiorniki na deszczówkę

 • 775,99 zł Oczekiwanie na dostawę
 • 774,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Dekoracyjny zbiornik do magazynowania deszczówki 4rain SLIM STONE. Kompaktowy, wąski pojemnik imitujący naturalny kamień w kolorze grafitowym.  Doskonały zbiornik do magazynowania wody deszczowej na działce, w ogrodzie lub w domkach jednorodzinnych.

  Chwilowy brak 774,99 zł
 • 799,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Dekoracyjny zbiornik do magazynowania deszczówki 4rain SLIM WOOD. Kompaktowy, wąski pojemnik imitujący naturalne drewno w kolorze ciemnobrązowym.  Doskonały zbiornik do magazynowania wody deszczowej na działce, w ogrodzie lub w domkach jednorodzinnych.

  Chwilowy brak 799,99 zł
 • 799,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Stylowy i nowoczesny zbiornik na deszczówkę VASO DECOR 2w1 z miejscem na zasadzenie kwiatów i włóknina filtrującą. Kompaktowy pojemnik na wodę deszczową w prostym, uniwersalnym stylu. Na pokrywie zbiornika dedykowane miejsce do nasadzania roślin.

  Chwilowy brak 799,99 zł
 • 779,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Stylowy i nowoczesny zbiornik na deszczówkę VASO 2w1 z miejscem na zasadzenie kwiatów i włóknina filtrującą. Kompaktowy pojemnik na wodę deszczową w prostym, uniwersalnym stylu. Na pokrywie zbiornika dedykowane miejsce do nasadzania roślin. Kolor grafitowy.

  Chwilowy brak 779,99 zł
 • 759,99 zł Oczekiwanie na dostawę

  Zbiornik z tworzywa w formie rustykalnej, drewnianej beczki do magazynowania deszczówki. Szczegółowe wykonanie zbiornika na wodę deszczową upodabnia go do prawdziwej beczki z drewna. Estetyczne wykonanie pozwala na wkomponowanie pojemnika w kompozycję własnego ogródka. Zbiornik wyposażony w kranik spustowy Aqua Quick do szybkiego...

  Chwilowy brak 759,99 zł

Zbiorniki na deszczówkę - Informacje

Zbiorniki na wodę deszczową. Oszczędzaj zbierając deszczówkę w swoim ogrodzie.