Sklep aktywatory.pl powstał z myślą o użytkownikach instalacji sanitarnych, w których stosowane są preparaty bakteryjne wspomagające naturalne procesy prowadzące m. in. do upłynnienia i poprawy parametrów biochemicznych ścieków.

Od 2009 roku sukcesywnie poszerzamy ofertę sklepu, umożliwiając naszym Klientom, znalezienie odpowiednich rozwiązań, przedstawiając jednocześnie alternatywne, które poprawiają funkcjonowanie instalacji i pozwalają na obniżenie kosztów jej eksploatacji.

Obecnie przedstawiamy Państwu największą w Polsce ofertę specjalistycznych preparatów, pogrupowanych względem ich przeznaczenia, wraz ze szczegółowymi opisami działania i dawkowania. W znakomitej większości są to produkty całkowicie bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Wysoka skuteczność oraz brak niszczącego wpływu na środowisko to podstawowe zalety biopreparatów, których stosowanie pozwala na osiągnięcie efektów niemożliwych do uzyskania metodami chemicznymi.

Pragniemy, aby sklep aktywatory.pl był miejscem gwarantującym Państwu bezpieczne, szybkie i niedrogie zakupy. Stale poprawiamy funkcjonalność sklepu, aby znalezienie odpowiedniego preparatu było łatwe, a sam etap zakupu i płatności za zamówienie możliwie uproszczony.

Bezpośrednia współpraca z producentami i dystrybutorami pozwala nam na stworzenie bezkonkurencyjnej oferty cenowej. Niskie koszty dostawy są naszym dodatkowym atutem i sprawiają, że zakupy na stronie www.aktywatory.pl są doskonałą alternatywą dla (zwykle dużo droższych) zakupów stacjonarnych.

 

Dane firmy:

NovaPro Sławomir Nowicki z siedzibą w Kaliszu (62-800), ul. Łódzka 176, NIP: 6182062173, REGON: 301158350, działalność wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki adres email: kontakt@aktywatory.pl


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+