O sklepie

Dane firmy


NovaPro
Sławomir Nowicki z siedzibą w Kaliszu (62-800), ul. Złota 76, NIP: 6182062173, REGON: 301158350, działalność wpisana do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

Informacje o sklepie

Sklep Aktywatory.pl powstał w 2009 roku z myślą o użytkownikach przydomowych oczyszczalni ścieków oraz szamb. Od tego czasu sukcesywnie powiększamy asortyment biopreparatów dedykowanych do stosowania w instalacjach każdego typu. Oferujemy naszym Klientom największy w Polsce asortyment specjalistycznych środków wspierających naturalne procesy usuwania nieczystości, preparatów niezbędnych do startu i reaktywacji oczyszczalni przydomowych oraz regeneracji nieprawidłowo działających systemów rozsączających.

Poza aktywatorami biologicznymi w naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości produkty czyszczące do domu, preparaty do ogrodu wspierające rozwój roślin oraz procesy kompostowania, repelenty do zwalczania szkodników, chemię basenową i bezpieczne środki do oczek wodnych.

Obecnie możemy zaproponować nie tylko preparaty, ale również akcesoria i urządzenia wchodzące w skład wyposażenia przydomowych oczyszczalni ścieków.

Nasze cele

  • Zapewnienie Naszym Klientom produktów oraz rozwiązań pozwalających na efektywne działanie przydomowych instalacji oczyszczania ścieków na każdym etapie ich pracy.
  • Wzbogacanie oferty o asortyment będący bezpieczną alternatywą dającą efekty niemożliwe do uzyskania metodami chemicznymi.
  • Wymaganie, aby produkty reprezentowały najwyższą jakość oraz w jak największym stopniu były bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.
  • Rozwijanie platformy sprzedażowej w taki sposób, aby sklep internetowy Aktywatory.pl był miejscem gwarantującym Państwu bezpieczne, pewne i szybkie zakupy.


Dlaczego warto wybrać zakupy w sklepie Aktywatory.pl:

Zaufanie setek zadowolonych klientów

Profesjonalna obsługa klienta oraz skuteczność i jakość oferowanych przez nas rozwiązań wpłynęły na uzyskanie bardzo dobrych opinii w serwisie Ceneo. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego sklepu online.


Aktywatory.pl opinie ceneo

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 złotych, niezależnie od rodzaju produktów i wybranego typu dostawy (kurier, odbiór w punkcie, pobranie) na terenie Polski, redukujemy koszt transportu Kurier Pocztex do zera

Darmowa dostawa Aktywatory.pl

Bezpieczeństwo zakupów

Dbając o bezpieczeństwo danych przekazywanych przez naszych Klientów wprowadziliśmy dwustronne szyfrowanie za pomocą certyfikatu SSL na wszystkich podstronach naszego sklepu internetowego.

Aktywatory.pl SSL szyfrowanie

Rzetelność i brak komplikacji

Możemy pochwalić się certyfikatem Rzetelny Regulamin potwierdzającym zgodność regulaminu Aktywatory.pl z aktualnymi przepisami prawa; poszanowaniem praw konsumenta, brakiem klauzul niedozwolonych oraz przestrzeganiem jasnych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacji towaru.

Aktywatory.pl rzetelny regulamin certyfikat

Atrakcyjne ceny

Oferujemy doskonały towar w niskich cenach. Codzienne powiększamy bazę produktów z dodatkowym rabatem, nawet o kilkadziesiąt procent tańszych!

Okazja tygodnia

Możesz liczyć na specjalne oferty tygodniowe. Wybrane produkty i zestawy promocyjne w okazyjnej, obniżonej w stosunku do regularnego produktu, cenie - tylko przez 7 dni.

Rabaty dla stałych Klientów

Warto zostać z nami trochę dłużej. Dla aktywnych klientów udostępniamy stałe rabaty na zakupy.

Szeroka gama produktów najwyższej jakości w doskonałej cenie

Nasza oferta to nie tylko bogaty wachlarz produktów dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, ale również preparaty, środki czystości i akcesoria do domu, ogrodu, basenu i wiele więcej. W naszym asortymencie znajdą Państwo towar polskich, francuskich, niemieckich i kanadyjskich dostawców cechujący się wysoką jakością z zachowaniem dbałości o minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Kompleksowe zestawy produktów

W oparciu o nasze doświadczenie oferujemy zestawy produktów dedykowanych do konkretnego zastosowania. Dla rozpoczęcia pracy oczyszczalni, wznowienia po przerwie w podawaniu biopreparatów, interwencji przy niedrożnym drenażu itp. polecimy odpowiedni zbiór produktów dostosowany do Twoich potrzeb.

Proste i łatwe zakupy

Dla Twojej wygody udostępniamy opcję zakupu bez rejestracji oraz przesyłkę za pobraniem – nie czekaj na transfer środków za zamówienie - zapłać za produkt po jego otrzymaniu.

Informacje z pierwszej ręki

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, gdzie otrzymają Państwo profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich preparatów.
Dla przyszłych i obecnych Klientów przygotowaliśmy aktualizowany na bieżąco blog skupiający informacje i porady dotyczące najnowszych produktów, rozwiązań i promocji. Zapraszamy!

Aktywatory.pl Blog Aktualności