O sklepie

Dlaczego warto wybrać zakupy w sklepie Aktywatory.pl?

Współpracując z nami wybierasz najlepsze produkty w doskonałej cenie!Zaufanie setek zadowolonych klientów

Profesjonalna obsługa klienta oraz skuteczność i jakość oferowanych przez nas rozwiązań wpłynęły na uzyskanie bardzo dobrych opinii w serwisie Ceneo. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszego sklepu online.


Aktywatory.pl opinie ceneo

Darmowa dostawa

Dla zamówień powyżej 250 złotych, niezależnie od rodzaju produktów i wybranego typu dostawy na terenie Polski, redukujemy koszt transportu do zera.

Darmowa dostawa Aktywatory.pl

Bezpieczeństwo zakupów

Dbając o bezpieczeństwo danych przekazywanych przez naszych Klientów wprowadziliśmy dwustronne szyfrowanie za pomocą certyfikatu SSL na wszystkich podstronach naszego sklepu internetowego.

Aktywatory.pl SSL szyfrowanie

Rzetelność i brak komplikacji

Możemy pochwalić się certyfikatem Rzetelny Regulamin potwierdzającym zgodność regulaminu Aktywatory.pl z aktualnymi przepisami prawa; poszanowaniem praw konsumenta, brakiem klauzul niedozwolonych oraz przestrzeganiem jasnych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacji towaru.

Aktywatory.pl rzetelny regulamin certyfikat

Atrakcyjne ceny

Oferujemy doskonały towar w niskich cenach. Codzienne powiększamy bazę produktów z dodatkowym rabatem, nawet o kilkadziesiąt procent tańszych!

Okazja tygodnia

Możesz liczyć na specjalne oferty tygodniowe. Wybrane produkty i zestawy promocyjne w okazyjnej, obniżonej w stosunku do regularnego produktu, cenie - tylko przez 7 dni.

Rabaty dla stałych Klientów

Warto zostać z nami trochę dłużej. Dla aktywnych klientów udostępniamy stałe rabaty na zakupy.

Szeroka gama produktów najwyższej jakości

Nasza oferta to nie tylko bogaty wachlarz produktów dla użytkowników szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków, ale również preparaty, środki czystości i akcesoria do domu, ogrodu, basenu i wiele więcej. W naszym asortymencie znajdą Państwo towar polskich, francuskich, niemieckich i kanadyjskich dostawców cechujący się wysoką jakością z zachowaniem dbałości o minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Kompleksowe zestawy produktów

W oparciu o nasze doświadczenie oferujemy zestawy produktów dedykowanych do konkretnego zastosowania. Dla rozpoczęcia pracy oczyszczalni, wznowienia po przerwie w podawaniu biopreparatów, interwencji przy niedrożnym drenażu itp. polecimy odpowiedni zbiór produktów dostosowany do Twoich potrzeb.

Proste i łatwe zakupy

Dla Twojej wygody udostępniamy opcję zakupu bez rejestracji oraz przesyłkę za pobraniem – nie czekaj na transfer środków za zamówienie - zapłać za produkt po jego otrzymaniu.

Informacje z pierwszej ręki

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta, gdzie otrzymają Państwo profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich preparatów.
Dla przyszłych i obecnych Klientów przygotowaliśmy aktualizowany na bieżąco blog skupiający informacje i porady dotyczące najnowszych produktów, rozwiązań i promocji. Zapraszamy!

Aktywatory.pl Blog Aktualności

Informacje o sklepie

Sklep Aktywatory.pl powstał z myślą o użytkownikach instalacji sanitarnych, w których stosowane są preparaty bakteryjne wspomagające naturalne procesy prowadzące m.in. do upłynnienia i poprawy parametrów biochemicznych ścieków.

Od 2009 roku sukcesywnie poszerzamy ofertę sklepu, umożliwiając naszym Klientom, znalezienie odpowiednich rozwiązań, przedstawiając jednocześnie alternatywne, które poprawiają funkcjonowanie instalacji i pozwalają na obniżenie kosztów jej eksploatacji.

Obecnie przedstawiamy Państwu największą w Polsce ofertę specjalistycznych preparatów, pogrupowanych względem ich przeznaczenia, wraz ze szczegółowymi opisami działania i dawkowania. W znakomitej większości są to produkty całkowicie bezpieczne dla człowieka i środowiska naturalnego. Wysoka skuteczność oraz brak niszczącego wpływu na środowisko to podstawowe zalety biopreparatów, których stosowanie pozwala na osiągnięcie efektów niemożliwych do uzyskania metodami chemicznymi.

Pragniemy, aby sklep aktywatory.pl był miejscem gwarantującym Państwu bezpieczne, szybkie i niedrogie zakupy. Stale poprawiamy funkcjonalność sklepu, aby znalezienie odpowiedniego preparatu było łatwe, a sam etap zakupu i płatności za zamówienie możliwie uproszczony.

Bezpośrednia współpraca z producentami i dystrybutorami pozwala nam na stworzenie bezkonkurencyjnej oferty cenowej. Niskie koszty dostawy są naszym dodatkowym atutem i sprawiają, że zakupy na stronie www.aktywatory.pl są doskonałą alternatywą dla (zwykle dużo droższych) zakupów stacjonarnych.


Dane firmy

NovaPro Sławomir Nowicki z siedzibą w Kaliszu (62-800), ul. Łódzka 176, NIP: 6182062173, REGON: 301158350, działalność wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Ministra Gospodarki adres e-mail: kontakt@aktywatory.pl