Broil King amerykańskie grille gazowe

Broil King - Informacje

Profesjonalne grille oraz akcesoria do grillowania Broil King


Kanadyjskie grille gazowe Broil King od ponad 30 lat zajmują czołowa pozycję na rynku. Najlepsze gatunkowo materiały, solidne oraz dopracowane w najmniejszym detalu wykonanie, a także innowacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne czynią markę Broil King liderem w swojej branży grilli gazowych.


  • Jesteś miłośnikiem grillowania? Uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu w towarzystwie przyjaciół, rodziny?
  • Chcesz zaskoczyć swoich gości daniami niczym z ekskluzywnej restauracji?
  • A może prowadzisz działalność gastronomiczną i szukasz niezawodnego sprzętu, który posłuży Ci na długie lata?

Zainwestuj w profesjonalne grille BROIL KING, a Twoje grillowanie będzie proste, bezpieczne, przyjemne i bardzo smaczne.

Wybierz grille i akcesoria Broil King, które cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem kucharzy oraz entuzjastów grillowania na całym świecie.

Grille Broil King produkowane w USA oraz Kanadzie to przede wszystkim:

  • NIEZAWODNOŚĆ DZIAŁANIA - solidny materiał i wysoka jakość wykonania to gwarancja wieloletniej żywotności oraz wydajności sprzętu.
  • INNOWACYJNE TECHNOLOGIE - opatentowane rozwiązania, które wpływają na wydajność grillowania oraz wygodne przygotowywanie dań. Zastosowanie aromatyzerów zapewnia fenomenalny smak potraw, a najwyższej klasy ruszty doskonale akumulują ciepło, pozostawiając dania miękkie i soczyste.
  • UNIKALNY WYGLĄD - do cech funkcjonalnych dochodzi też niebanalna estetyka. Twórcy pomyśleli również o detalach umieszczając półki boczne, uchwyty na akcesoria oraz szafkę na pojemną butlę z gazem.

Różnorodność dostępnych modeli Broil King sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie w rozsądnej cenie i najwyższej jakości. A dodatkowo szeroki wybór akcesoriów uprzyjemni grillowanie zarówno amatorom jak i profesjonalistom.