W sklepie aktywatory.pl udostępnilismy nastepujace formy płatności:

 

Gotówka przy odbiorze

Płatność za zamówiony towar jest możliwa w chwili odbioru przesyłki. Należy zapłacić gotówką listonoszowi lub kurierowi.

Przelew 

Jest to przedpłata na nasze konto bankowe. Przelew można zrealizować poprzez internet, w banku lub w urzędzie pocztowym.

Nasz numer konta:

mBank 92 1140 2004 0000 3102 7554 7431

Szczegółowe dane do przelewu znajdą Państwo w mailu otrzymanym po złożeniu zamówienia. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia. Wysyłka zostanie zrealizowana, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. 

Przedpłata - Szybki przelew internetowy za pośrednictwem PayU

Jest to szybki i bezpieczny przelew online za pośrednictwem systemu PayU, który umożliwia dokonanie transakcji korzystającym z usług bankowych takich jak: mTransfer, MultiTransfer, Inteligo, Przelew24, iPKO oraz Klientom banków: Alior Bank, Nordea, Pekao24, Credit Agricole,  Millennium, Meritum Bank, EuroBank, Raiffeisen, Getin Bank, BPH, ING, Citibank, Polbank, Kredyt Bank, BGż, Deutsche Bank, Bank Pocztowy, InvestBank.

W trakcie składania zamówienia należy zaznaczyć logo swojego banku i kliknąć "Zapłać". Następuje wówczas przekierowanie na stronę logowania wybranego przez Państwa banku. Po zalogowaniu na konto, ukaże się automatycznie przygotowany przelew z wypełnionym adresem odbiorcy oraz kwotą do zapłaty. W celu zrealizowania płatności, należy taki przelew potwierdzić.

Przedpłata - Karta kredytowa

Płatność kartą kredytową odbywa się również za pośrednictwem PayU. Po złożeniu zamówienia, należy zaznaczyć opcję "Karta płatnicza" i kliknąć "Zapłać". Po zakończeniu procedury płatności zostaniecie Państwo przekierowani z powrotem na stronę sklepu aktywatory.pl


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+