Płatności

Numer konta bankowego - mBank: 92 1140 2004 0000 3102 7554 7431

PŁATNOŚCI W SKLEPIE AKTYWATORY.PL platnosci Aktywatory.pl

Przesyłka za pobraniem COD platnosc

Płatność za pobraniem do doskonały wybór dla osób, dla których czas realizacji zamówienia jest priorytetowy. Po weryfikacji prawidłowości zamówienia, towar zostaje wysłany przesyłką pobraniową.
Płatność za zamówiony towar jest możliwa w chwili odbioru przesyłki. Należy zapłacić gotówką listonoszowi lub kurierowi.

Szybki przelew internetowy - Przelewy 24 szybki przelew bankowy - przelewy24

Jest to szybki i bezpieczny przelew online za pośrednictwem systemu Przelewy24, który umożliwia dokonanie transakcji korzystającym z usług bankowych takich jak: mTransfer, MultiTransfer, Inteligo, Przelew24, iPKO oraz Klientom banków: Alior Bank, Nordea, Pekao24, Credit Agricole,  Millennium, Meritum Bank, EuroBank, Raiffeisen, Getin Bank, BPH, ING, Citibank, Polbank, Kredyt Bank, BGŻ, Deutsche Bank, Bank Pocztowy, InvestBank.
W trakcie składania zamówienia należy zaznaczyć logo swojego banku i kliknąć "Zapłać". Następuje wówczas przekierowanie na stronę logowania wybranego banku. Po zalogowaniu na konto ukaże się automatycznie przygotowany przelew z wypełnionym adresem odbiorcy oraz kwotą do zapłaty. W celu zrealizowania płatności należy taki przelew potwierdzić.
Dla ułatwienia zakupów z wykorzystaniem platformy mobile udostępniamy prostą i bezpieczną płatność internetową BLIK

Płatność kartą kredytową karta kredytowa

Płatność kartą kredytową odbywa się również za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Po złożeniu zamówienia należy zaznaczyć opcję "Karta płatnicza" i kliknąć "Zapłać". Po zakończeniu procedury płatności następuje przekierowanie z powrotem na stronę sklepu Aktywatory.pl

Przelew zwykły i przekaz pocztowy przelew bankowy

Jest to przedpłata na nasze konto bankowe. Przelew można zrealizować poprzez internet, zlecając transfer z poziomu konta bankowego, bezpośrednio w banku lub w urzędzie pocztowym.


Nasz numer konta dla zakupów w sklepie Aktywatory.pl:

mBank 92 1140 2004 0000 3102 7554 7431
Warto pamiętać, aby w tytule przelewu należy podać numer zamówienia - przyspieszy to weryfikację zaksięgowania wpłaty.
Wysyłka zakupionego towaru zostanie zrealizowana, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto. Dla wygody naszych Klientów, szczegółowe dane do przelewu są przekazywane w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia na wybrany towar.

Odbiór osobisty platnosc w sklepie stacjonarnym
Dla odbiorów osobistych w sklepie stacjonarnym: Łódzka 176, 62-800, Kalisz dostępna jest płatność gotówką oraz z wykorzystaniem karty płatniczej.