Mycie i czyszczenie

Mycie i czyszczenie - Informacje

Ekologiczne środki czystości, z których warto korzystać

Redukcja nieprzyjemnych zapachów to nie wszystko. Ważne jest zachowanie zasad higieny. W sklepie Aktywatory.pl posiadamy dobrej jakości środki do mycia, czyszczenia i dezynfekcji. Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się ekologiczne środki czystości.

Jakie środki czystości do przydomowej oczyszczalni ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków działają niemalże bezobsługowo. Sprawdzają się jako ekonomiczne i wygodne rozwiązanie. Aby jednak domowe oczyszczalnie spełniały swoje role i prawidłowo pracowały, należy korzystać ze specjalnych preparatów. Jeśli nie wiesz, co używać i jakie są środki czystości do przydomowej oczyszczalni ścieków, sprawdź asortyment Aktywatory.pl. Posiadamy tylko środki bezpieczne dla oczyszczalni.

Środki czystości biodegradowalne – ekologia ponad wszystko

Stosując ekologiczny i oszczędny sprzęt AGD oraz używając przydomowej oczyszczalni ścieków, dobrej dla środowiska, warto korzystać z propozycji ekologicznych środków czystości. Typowe preparaty do mycia, czyszczenia i dezynfekcji są środkami czystości biodegradowalnymi, przyjaznymi dla środowiska. Typowe środki czystości do ubikacji zastępujemy ekologicznym żelem wc. Zwykłe proszki i płyny do prania – ekologicznymi środkami do prania. Chemiczne tabletki do zmywarki – bezpiecznymi tabletkami do zmywarki. Dbamy o matkę naturę, proponując ekologiczną alternatywę.