Nowa funkcja: przypominanie o dawkowaniu 04.02.2016

Nowa funkcja: przypominanie o dawkowaniu

W naszym sklepie aktywatory.pl wprowadziliśmy nową funkcję dla wszystkich, którzy mają problemy z regularnym stosowaniem preparatów do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków: przypominanie o dawkowaniu.

Nie zapomnisz już o dawkowaniu swojego preparatu, dzięki czemu Twoje szambo lub oczyszczalnia ścieków będzie funkcjonować prawidłowo przez wiele lat.

Przypomnimy Ci o dawkowaniu preparatu wysyłając przypomnienie na Twój adres email.

Aby skorzystać z tej funkcji wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem sklepu internetowego aktywatory.pl i przynajmniej raz w roku zalogować się do swojego konta w sklepie. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

Nowa funkcja dostępna jest w menu Moje konto -> Przypominanie o dawkowaniu preparatów (aktywatory.pl/module/psremember/action). Ustawienie przypominania o dawkowaniu można ustawić wyłacznie dla preparatów zakupionych w naszym sklepie.

Instrukcja:

Z rozwijanej listy wybierz czas co jaki chcesz abyśmy przypominali Ci o dawkowaniu produktu i następnie kliknij przycisk ZAPISZ

Od tej chwili będziesz otrzymywać od nas przypomnienia o dawkowaniu na adres email podany przy rejestracji konta. Aby wyłączyć wysyłanie przypominania wybierz z rozwijanej listy pozycję nie przypominaj.