Blog

Ekologiczne środki czystości bezpieczne dla przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb. BEST SELLERy: ekologiczne Tabletki do zmywarki NeoBac All in One oraz NeoBac Kanalizacje do udrażniania rur wracają do oferty sklepu Aktywatory.pl. Najczęściej wybierane tabletki do zmywarki oraz bezpieczny żel do udrażniania odpływów dostępne w limitowanych ilościach. Nie przegap i wybierz sprawdzone środki czystości!
Kategoria: nowości
Przywracamy możliwość zakupu towaru z opcją odbioru osobistego w magazynie firmowym. Zamówienia zakupione za pośrednictwem sklepu internetowego Aktywatory.pl po opłaceniu przelewem bankowym lub szybki płatnościami mogą zostać odebrane osobiście.
Kategoria: aktualności i promocje
Najlepsze życzenia dla Klientów i Przyjaciół naszego sklepu internetowego Aktywatory.pl. Moc życzeń i przypomnienie o świątecznej wyprzedaży.
Kategoria: aktualności i promocje
Jak działa przydomowa oczyszczalnia ścieków w okresie zimowym? Czy wydajność pracy oczyszczalni spada na zimę? Czy spadek temperatury wpływa na jakość oczyszczanego ścieku? W artykule informacje o działaniu oczyszczalni i szamb w ziemie. Polecane, zimowe preparaty bakteryjne i enzymatyczne w proszku, saszetkach lub tabletkach wielofunkcyjnych.
Kategoria: poradniki
Tak, jak my daj się przekonać do bezpiecznych dla środowiska, biodegradowalnych produktów norweskiej marki Biobag. Dedykowane, ekologiczne worki na śmieci, w szczególności na odpady organiczne to jeden z najlepszych wyborów dla osób dbających o środowisko naturalne. Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów, sam kompostuj zebrane odpady organiczne i redukuj ilość plastiku razem z nami.
Kategoria: nowości
Ważna informacja dotycząca zmiany organizacji pracy sklepu Aktywatory.pl w trakcie trwania pandemii. Zamknięcie sklepu stacjonarnego oraz wyłączenie odbiorów osobistych. Godziny pracy biura obsługi Klienta. Sprzedaż internetowa oraz obsługa telefoniczna funkcjonuje jak zawsze.
Kategoria: aktualności i promocje
Jak przygotować basen do zimy? Zabezpieczenie ogrodowego basenu na czas przerwy między sezonami. Wybieramy skuteczną, zimową chemię basenową do czyszczenia wody basenowej i konserwacji urządzeń i elementów basenowych.
Kategoria: poradniki
Kompleksowy preparat do oczyszczalni Sanidenn Plus. Wzmocniona formuła dedykowana do oczyszczalni drenażowych oraz biologicznych oczyszczalni z napowietrzaniem. Nowoczesna receptura bogata w pożyteczne mikroorganizmy, w tym bakterie tlenowe, uzupełniona enzymami oraz środkiem usuwającym tłuszcze. Sanidenn Plus już dostępny w ofercie sklepu Aktywatory.pl
Kategoria: nowości
Limitowana promocja na bezpieczne, ekologiczne preparaty polskiej marki LAVECO. Pieknie pachnące, roślinne preparaty do czyszczenia kuchni, łazienki i powierzchni. Teraz nawet do -30%. Nie czekaj - sprawdź preparaty bez chloru i fosforanów. Bezpieczeństwo dla Ciebie i środowiska.
Kategoria: aktualności i promocje
Skuteczne środki owadobójcze - najlepsze repelenty do zwalczania komarów i kleszczy. Najczęściej wybierane preparaty do zwalczania insektów. Repelenty i urządzenia elektryczne zapewniające całodobową ochronę przed owadami i pasożytami. Produkty dedykowane dla dzieci. NOWOŚĆ! Naklejki odstraszające.
Kategoria: dla ogrodu
Skuteczne środki do latryn ogrodowych i toalet przenośnych - w doskonałej cenie. Wysoka wydajność preparatów biologicznych do redukcji i utylizacji nieczystości w domach i ogródkach działkowych. Preparaty blokujące wydzielanie nieprzyjemnych zapachów z latryn, wychodków i toalet turystycznych. Bakterie zmniejszające ilość osadów.
Kategoria: aktualności i promocje
Preparaty Target do szybkiego klarowania wody basenowej. W szerokiej ofercie: tabletki multifunkcyjne z chlorem, środki glonobójcze, regulatory poziomu pH oraz produkty do czyszczenia zabrudzonego basenu. Teraz doskonała cena na chemię basenową!
Kategoria: nowości