Kategorie (rozwiń)

Blog

Specjalnie Okazje z okazji BLACK FRIDAY 29.11.2019. Oferta promocyjna sprawdzonych preparatów do szamb i oczyszczalni oraz wybranych produktów do domu i ogrodu.
Kategoria: aktualności i promocje
Problem z zatkanym drenażem? Ścieki stoją w rurach lub pakietach drenarskich? Mamy rozwiązanie! Wybierz NOWY Ecogene Bio 7 Drenaż Udrażnianie i zadbaj o Swój system rozsączania ścieków. Regularne stosowanie to brak zatłuszczenia instalacji, blokowanie zapachów oraz zapobieganie zatorom.
Kategoria: nowości
Nieprzyjemny zapach z oczyszczalni? Zbyt częste opróżnianie zbiornika? Wielu użytkowników przydomowych oczyszczalni boryka się z problemami wynikającymi ze złej eksploatacji. Wybierz Nowy Tester Oczyszczalni Aktywatory.pl w DOSKONAŁEJ CENIE i sprawdź jak możesz usprawnić pracę TWOJEJ instalacji. Zapraszamy.
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Tabletki Biologiczne bioExpert - 2 miesiące dawkowania Gratis! 12+2 sztuki w stałej cenie. Wydajny preparat bakteryjno-enzymatyczny do oczyszczalni i szamb. Proste, miesięczne dawkowanie. Teraz ponad rok dawkowania.
Kategoria: aktualności i promocje
Kompostowanie to naturalny proces, w wyniku którego otrzymujemy doskonały, bogaty nawóz do roślin – ekologiczny kompost. Uzyskanie pełnowartościowego kompostu nie stanowi problemu, jest nieskomplikowane i możliwe do przeprowadzenia na działkach, w ogrodach oraz w domu. Aby proces kompostowania przebiegał efektywnie warto stosować się do kilku zasad dobrej praktyki oraz wesprzeć naturalne procesy biopreparatami zawierającymi enzymy i bakterie.
Kategoria: dla ogrodu
Jak skutecznie usunąć glony? Z których preparatów ekologicznych skorzystać, aby zabezpieczyć się przed zazielenieniem zbiornika wodnego? Zestaw porad dotyczących profilaktyki użytkowania oczek wodnych oraz stawów. Jaki preparat do stawu? Środki do oczek wodnych.
Kategoria: dla ogrodu