Blog

Skuteczny udrażniacz drenażu i studni chłonnych BioMAX Regenerator Niedrożnych Drenaży. Preparat BioMax do biologicznego udrażniania blokad i zatorów w systemie rozsączającym. Przywraca drożność drenaży liniowych, tuneli, pakietów oraz studni chłonnych. Wysoka dawka bakterii oraz enzymów do szybkiego odblokowania zalegających resztek organicznych.
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Czas "świątecznej gorączki już nadszedł". Nie czekaj na zamówiony towar i zadbaj o dostawę jeszcze przed świętami. Wybierz szybkiego kuriera GLS i ciesz się dostawą po 1 dniu roboczym.
Kategoria: aktualności i promocje
Specjalnie Okazje z okazji BLACK FRIDAY 29.11.2019. Oferta promocyjna sprawdzonych preparatów do szamb i oczyszczalni oraz wybranych produktów do domu i ogrodu.
Kategoria: aktualności i promocje
Problem z zatkanym drenażem? Ścieki stoją w rurach lub pakietach drenarskich? Mamy rozwiązanie! Wybierz NOWY Ecogene Bio 7 Drenaż Udrażnianie i zadbaj o Swój system rozsączania ścieków. Regularne stosowanie to brak zatłuszczenia instalacji, blokowanie zapachów oraz zapobieganie zatorom.
Kategoria: nowości
Nieprzyjemny zapach z oczyszczalni? Zbyt częste opróżnianie zbiornika? Wielu użytkowników przydomowych oczyszczalni boryka się z problemami wynikającymi ze złej eksploatacji. Wybierz Nowy Tester Oczyszczalni Aktywatory.pl w DOSKONAŁEJ CENIE i sprawdź jak możesz usprawnić pracę TWOJEJ instalacji. Zapraszamy.
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Tabletki Biologiczne bioExpert - 2 miesiące dawkowania Gratis! 12+2 sztuki w stałej cenie. Wydajny preparat bakteryjno-enzymatyczny do oczyszczalni i szamb. Proste, miesięczne dawkowanie. Teraz ponad rok dawkowania.
Kategoria: aktualności i promocje