Blog

Pyszne, zdrowe pieczarki i boczniaki z własnej, domowej hodowli? Nic prostszego - skorzystaj z gotowego podłoża do uprawy grzybni w domu i ogrodzie. W ofercie sklepu Aktywatory dostępne grzybnie pieczarki białej i brązowej, boczniaka ostrygowatego, cytrynowego i mikołajkowego. Prosta uprawa grzybów w domu, krok po korku. Chcesz dowiedzieć się więcej o samodzielnej uprawie grzybów? Przeczytaj poniższy poradnik hodowli pieczarki.
Kategoria: poradniki
Skuteczna chemia basenowa NTCE do dezynfekcji, usuwania glonów, klarowania i czyszczenia wody basenowej. Jaki preparat na zieloną i mętną wodę w basenie wybrać? W ramach produktów chemii basenowej NTCE znajdziemy zarówno środki płynne, niebieskie tabletki, granulaty szokowe, jak i płyny czyszczące i koagulanty do basenów ogrodowych.
Kategoria: poradniki
Wiosna to intensywny okres dla wszystkich posiadaczy ogrodu, w szczególności tych, którzy posiadają oczko wodne lub staw. Aby cieszyć się piękną i klarowną wodą przez cały sezon należy zadbać o zbiornik po zimie i odpowiednio przygotować go do nadchodzącego sezonu. Jak to zrobić? Przeczytaj nasz miniporadnik ...
Kategoria: poradniki
Użytkownicy przydomowych oczyszczalni borykają się z problemami prawidłowego oczyszczania ścieków. Aby oczyszczalnia przydomowa działała efektywnie warto ją regularnie kontrolować np. poprzez test sedymentacyjny, czyli sprawdzenie ilości i stanu osadu czynnego oraz badanie wartości pH. Samodzielna kontrola pracy biologicznej oczyszczalni ścieków nie jest ani droga ani skomplikowana - przeczytaj dzisiejszy artykuł i sprawdź jakie to proste!
Kategoria: poradniki
Wysokiej jakości, czysty enzymatycznie aktywator do szamb SEPTONIC z 100% ekologiczną formułą dla bezpieczeństwa środowiska. Wybierane przez tysiące Klientów preparaty SEPTONIC do szybkiego blokowania nieprzyjemnych zapachów i redukcji zamulenia zbiorników. Nie wiesz jaki preparat do szamba wybrać? Zastosuj SEPTONIC!
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Przegląd najczęściej wybieranych preparatów do oczyszczalni ścieków oraz szamb. Sprawdzone, skuteczne bakterie Bio7 do poprawy działania systemów oczyszczania ścieków każdego rodzaju. Niezawodne produkty do odtłuszczania zbiorników i utrzymania odpowiedniej drożności systemów rozsączania ścieków w glebie. Bezpieczne środki do udrażniania i czyszczenia kanalizacji i toalet. Czytaj dalej ...
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Masz problem z zablokowanym drenażem, wodą stojącą w tunelach drenarskich lub studni chłonnej? Mamy na to sposób... do odblokowania zatorów wykorzystaj bezpieczny udrażniacz biologiczny NeoBac. Tani sposób na przywrócenie prawidłowego rozprowadzania ścieków.
Kategoria: poradniki
Sposoby na skuteczne odblokowanie zatkanych odpływów i rur. Bezpieczne preparaty udrażniające w postaci szczepionek bakteryjno-enzymatycznych do stosowania w odpływach kuchennych i łazienkowych. Ekologiczna, nieinwazyjna formuła preparatów do odblokowania rur - bezpieczna dla oczyszczalni i szamb
Kategoria: poradniki
Pojawienie się bakterii nitkowatych w przydomowej oczyszczalni stanowi poważny problem dla procesu oczyszczania ścieków. W poradniku dowiesz się czym są bakterie nitkowate, dlaczego pojawiają się w zbiornikach oczyszczalni oraz wskażemy sposób na zwalczanie bakterii nitkowatych w osadnikach i osadach czynnych oczyszczalni przydomowych.
Kategoria: poradniki
Informujemy, że w dniu 11 i 12 listopada 2021r nasz sklep stacjonarny w Kaliszu, przy ulicy Łódzkiej 176, będzie nieczynny.
Kategoria: aktualności i promocje
Sprawdzone preparaty do oczyszczalni Bio7 w nowym wydaniu. Skuteczne bakterie tlenowe Bio7 do oczyszczalni napowietrzanych w 2 wariantach. Łatwe w dozowaniu saszetki do oczyszczalni Bio 7 Microstations oraz opakowanie techniczne - wiaderko 1kg na zapas w korzystnej cenie.
Kategoria: nowości
Jak kompostować aby uzyskać dobry kompost? Czy warto stosować bakterie kompostowe? Sposób na kompostowanie na działce i w ogrodzie przydomowym. Zestaw porad i informacji o kompoście dla wszystkich działkowiczów. Wybieramy kompostownik oraz bakterie kompostowe, tak aby uzyskać dobry kompost na jesień...
Kategoria: poradniki