Blog

Jeśli posiadacie w ogrodzie jakiś zbiornik wodny, np. oczko wodne lub sadzawkę, to zapewne doskonale wiecie, że wymaga on zaangażowania. Aby utrzymać je w dobrym stanie, warto regularnie wykorzystywać bakterie do oczyszczania stawu. Te biopreparaty poprawiają przemianę materii w zbiorniku, zapobiegając nadmiernym osadom, mętności czy eutrofizacji. Poniżej prezentujemy najlepsze bakterie do oczka wodnego na naszym rynku.
Kategoria: poradniki
Nowość od Biozym. Biologiczne, bezpieczne preparaty do oczek wodnych, odtłuszczania kanalizacji oraz instalacji. Poza tym, bio regeneratory trawników i drzew iglastych dla miłośników pięknych, zadbanych roślin na całej działce.
Kategoria: nowości
By uniknąć przykrych następstw złej eksploatacji przydomowej oczyszczalni, warto już zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie biopreparaty. Bakterie do szamb i aktywatory świetnie sprawdzają się jako stabilizator cyklu przemiany materii w osadniku, a także jako zabezpieczenie przed wieloma kłopotami w codziennej pracy osadnika. Które bakterie do szamba wybrać? Oto nasze propozycje!
Kategoria: poradniki
Oczka wodne i stawy potrafią być prawdziwą ozdobą ogrodu. Niestety, jeśli nie zastosujemy odpowiednich preparatów do ich ochrony, szybko stracą swój blask. Bakterie do oczka wodnego to nic innego, jak artykuły do samodzielnego dozowania w swoich ogrodach, pozwalające na zabezpieczenie swojego małego zbiornika wodnego przed naturalnymi procesami. Jakie bakterie do oczka wodnego polecamy?
Kategoria: poradniki
Nowość! NeoBac Kanalizacje Udrażniacz do Rur i Odpływów w formie żelu. Bezpieczna, biodegradowalna receptura zapewnia długotrwałą ochronę instalacji. Odblokuj zatory ze skutecznym środkiem udrażniającym NeoBac. Funkcja blokady przykrych zapachów. Uwalnia przyjemną, cytrynową woń. Brak negatywnego wpływu na bakterie w oczyszczalni.
Kategoria: nowości
Nowa kategoria w sklepie Aktywatory - produkty higieny osobistej oraz środki ochronne. Zapraszamy do sprawdzenia kategorii HIGIENA. W asortymencie płyny antybakteryjne do dezynfekcji, mydła oraz rękawice nitrylowe.
Kategoria: nowości