Blog

Szanowni Klienci. Zmieniamy się na lepsze. W związku ze zwiększeniem asortymentu zmieniamy naszą siedzibę. Od poniedziałku (24.02.2020) odbiory osobiste oraz sprzedaż stacjonarna dostępne w nowej lokalizacji" Ul. Złota 76, 62-800 Kalisz. W dniu 21.02.2020 infolinia będzie wyłączona. Przepraszamy za chwilowy kłopot. Dziękujemy za wsparcie i ponad 10 lat razem.
Kategoria: aktualności i promocje
Bakterie do oczyszczalni z napowietrzaniem. Wybieram odpowiednie biopreparaty do oczyszczalni biologicznej z komorą napowietrzaną dmuchawą membranową. Jak wybrać właściwy bioaktywator do oczyszczalni? Dlaczego środki do szamb lub oczyszczalni z osadnikiem gnilnym nie są dobrym wyborem. Zapraszamy.
Kategoria: poradniki
Skuteczny udrażniacz drenażu i studni chłonnych BioMAX Regenerator Niedrożnych Drenaży. Preparat BioMax do biologicznego udrażniania blokad i zatorów w systemie rozsączającym. Przywraca drożność drenaży liniowych, tuneli, pakietów oraz studni chłonnych. Wysoka dawka bakterii oraz enzymów do szybkiego odblokowania zalegających resztek organicznych.
Kategoria: do oczyszczalni i szamb
Czas "świątecznej gorączki już nadszedł". Nie czekaj na zamówiony towar i zadbaj o dostawę jeszcze przed świętami. Wybierz szybkiego kuriera GLS i ciesz się dostawą po 1 dniu roboczym.
Kategoria: aktualności i promocje
Specjalnie Okazje z okazji BLACK FRIDAY 29.11.2019. Oferta promocyjna sprawdzonych preparatów do szamb i oczyszczalni oraz wybranych produktów do domu i ogrodu.
Kategoria: aktualności i promocje
Problem z zatkanym drenażem? Ścieki stoją w rurach lub pakietach drenarskich? Mamy rozwiązanie! Wybierz NOWY Ecogene Bio 7 Drenaż Udrażnianie i zadbaj o Swój system rozsączania ścieków. Regularne stosowanie to brak zatłuszczenia instalacji, blokowanie zapachów oraz zapobieganie zatorom.
Kategoria: nowości