Blog

Kompleksowy preparat do oczyszczalni Sanidenn Plus. Wzmocniona formuła dedykowana do oczyszczalni drenażowych oraz biologicznych oczyszczalni z napowietrzaniem. Nowoczesna receptura bogata w pożyteczne mikroorganizmy, w tym bakterie tlenowe, uzupełniona enzymami oraz środkiem usuwającym tłuszcze. Sanidenn Plus już dostępny w ofercie sklepu Aktywatory.pl
Kategoria: nowości
Limitowana promocja na bezpieczne, ekologiczne preparaty polskiej marki LAVECO. Pieknie pachnące, roślinne preparaty do czyszczenia kuchni, łazienki i powierzchni. Teraz nawet do -30%. Nie czekaj - sprawdź preparaty bez chloru i fosforanów. Bezpieczeństwo dla Ciebie i środowiska.
Kategoria: aktualności i promocje
Skuteczne środki owadobójcze - najlepsze repelenty do zwalczania komarów i kleszczy. Najczęściej wybierane preparaty do zwalczania insektów. Repelenty i urządzenia elektryczne zapewniające całodobową ochronę przed owadami i pasożytami. Produkty dedykowane dla dzieci. NOWOŚĆ! Naklejki odstraszające.
Kategoria: dla ogrodu
Skuteczne środki do latryn ogrodowych i toalet przenośnych - w doskonałej cenie. Wysoka wydajność preparatów biologicznych do redukcji i utylizacji nieczystości w domach i ogródkach działkowych. Preparaty blokujące wydzielanie nieprzyjemnych zapachów z latryn, wychodków i toalet turystycznych. Bakterie zmniejszające ilość osadów.
Kategoria: aktualności i promocje
Preparaty Target do szybkiego klarowania wody basenowej. W szerokiej ofercie: tabletki multifunkcyjne z chlorem, środki glonobójcze, regulatory poziomu pH oraz produkty do czyszczenia zabrudzonego basenu. Teraz doskonała cena na chemię basenową!
Kategoria: nowości
Jeśli posiadacie w ogrodzie jakiś zbiornik wodny, np. oczko wodne lub sadzawkę, to zapewne doskonale wiecie, że wymaga on zaangażowania. Aby utrzymać je w dobrym stanie, warto regularnie wykorzystywać bakterie do oczyszczania stawu. Te biopreparaty poprawiają przemianę materii w zbiorniku, zapobiegając nadmiernym osadom, mętności czy eutrofizacji. Poniżej prezentujemy najlepsze bakterie do oczka wodnego na naszym rynku.
Kategoria: poradniki