Blog

Dowiedz się, dlaczego produkt Hydroidea EcoGerm Winter sprawdza się jako starter do oczek wodnych przeznaczonych do stosowania w okresie wczesnej wiosenny. Sprawdź jak go używać i co wyróżnia go na tle innych preparatów do oczek wodnych dostępnych na rynku.
Kategoria: poradniki
Poznaj wszystkie rodzaje agrowłókniny. Dowiedz się, jakie korzyści wynikają ze stosowania odpowiednio dobranej agrowłókniny do pory roku i warunków atmosferycznych. Sprawdź, jak stosować i rozkładać poszczególne rodzaje agrowłókniny.
Kategoria: poradniki
Dowiedz się, dlaczego obecność sadzy w kominie jest tak bardzo niebezpieczna. W tym artykule opisujemy, jak postępować w przypadku zapalenia się sadzy w kominie oraz przedstawiamy najlepsze środki usuwające sadzę z pieców, kominów i kominków.
Kategoria: poradniki
Omawiamy wszystkie sposoby na walkę z inwazją ćmy bukszpanowej w przydomowym ogrodach. W tym artykule dowiesz się jak skutecznie pozbyć się inwazji ćmy bukszpanowej. Wybierz odpowiedni oprysk i skorzystaj z metod wspomagających zwalczenie plagi szkodnika. Dowiedz się jak ochronić krzewy w swoim ogrodzie przed całkowitym zniszczeniem!
Kategoria: poradniki
Poznaj wszystkie urządzenia, które dają Ci możliwość filtracji wody w domu. Zapoznaj się z innowacyjnymi technologiami zastosowanymi w filtrach do wody i urządzeniach filtrujących. Wybierz idealny sposób, na pozyskanie czystej wody i ciesz się zdrowiem!
Kategoria: aktualności i promocje
Jak odkazić brudną wodę? Skuteczna metoda dezynfekcji skażonej wody. Sprawdzone tabletki chlorowe do uzdatniania wody pitnej. Dlaczego brudna woda jest tak niebezpieczna dla naszego organizmu? Czy metody oczyszczania wody są bezpieczne? Zapraszamy do artykułu...
Kategoria: aktualności i promocje
Omawiamy rodzaje środków do zwalczania szkodników i ochrony przed gryzoniami i kunami. W artykule aktywatory.pl przedstawiamy skuteczne trutki na szczury i myszy oraz różne rodzaje preparatów odstraszających. Dla bezpiecznego odstraszania kun spod masek samochodu i z działki zalecamy ultradźwiękowe odstraszacze.
Kategoria: aktualności i promocje
Walka ze szkodnikami w sezonie jesiennym nie zawsze musi być przegrana. Skorzystaj z nowoczesnych odstraszaczy ultradźwiękowych sprawdzonej marki VIANO i pozbądź się kun, szczurów i myszy z ogrodu, działki i spod maski samochodu.
Kategoria: poradniki
Nowe produkty francuskiej marki Bio7 - preparaty dedykowane do oczyszczania wody deszczowej w zbiornikach naziemnych i podziemnych oraz bakterie kompostowe do przyspieszenia kompostowania i blokowania zapachów. Dedykowane produkty zalecane do stosowania w okresie jesiennym.
Kategoria: nowości
Przegląd produktów Hydroidea do oczek i stawów - jaki preparat do oczka wodnego wybrać i kiedy najlepiej go zastosować. Całoroczna pielęgnacja oczek i stawów z wykorzystaniem naturalnych preparatów Hydroidea. Rozwiązanie często występujących problemów z akwenami na działce i w ogrodzie.
Kategoria: poradniki
Pyszne, zdrowe pieczarki i boczniaki z własnej, domowej hodowli? Nic prostszego - skorzystaj z gotowego podłoża do uprawy grzybni w domu i ogrodzie. W ofercie sklepu Aktywatory dostępne grzybnie pieczarki białej i brązowej, boczniaka ostrygowatego, cytrynowego i mikołajkowego. Prosta uprawa grzybów w domu, krok po korku. Chcesz dowiedzieć się więcej o samodzielnej uprawie grzybów? Przeczytaj poniższy poradnik hodowli pieczarki.
Kategoria: poradniki
Skuteczna chemia basenowa NTCE do dezynfekcji, usuwania glonów, klarowania i czyszczenia wody basenowej. Jaki preparat na zieloną i mętną wodę w basenie wybrać? W ramach produktów chemii basenowej NTCE znajdziemy zarówno środki płynne, niebieskie tabletki, granulaty szokowe, jak i płyny czyszczące i koagulanty do basenów ogrodowych.
Kategoria: poradniki