Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Microbec to preparat do biodegradacji zawartości szamba. Systematyczne stosowanie Microbec'u zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, usuwa nieprzyjemny zapach i udrażnia system instalacji sanitarnej. Musująca formuła o świeżym zapachu cytryny ułatwia rozrzedzanie się preparatu w zbiorniku.Wystarczy wsypać odpowiednią ilość do toalety i spłukać.
Microbec zawiera wyspecjalizowane kultury bakterii oraz enzymy, które przyśpieszają naturalny proces rozkładania resztek organicznych. Nieczystości, papeir, resztki roslinne oraz tłuszcze ulegają biodegradacji. 3-fazowe działanie Microbec'u zapewnia szybki i skuteczny rozdział zanieczyszczeń, które podlegają upłynnieniu, a następnie enzymatycznemu rozkładowi do całkowicie bezpiecznych i przyjaznych środowisku związków prostych i wody. Pozwala to na wyczyszczenie szamba z nagromadzonych osadów oraz zmniejsza częstotliwość opróżniania zbiornika.
Preparat w saszetkach - wygoda stosowania !
Jak stosować ?
Dawka początkowa: 2 saszetki na 3 m3
Dawkowanie podtrzymujące w zależności od objętości zbiornika:
1-3 m3 - 1 saszetka tygodniowo
4-8 m3 - 2 saszetki tygodniowo
>8m3 - 4 saszetki tygodniowo
Reaktywacja po przerwie w stosowaniu: 2 dni po 2 saszetki, dalej jak dawkowanie podtrzymujące. W przypadku dłuższej przerwy w stosowaniu, w pierwszym tygodniu podwoić dawkę.
Opakowanie: 18 saszetek po 25 g preparatu

Microbec 450 g w saszetkach Cytryna
39,00 zł
Produkty powiązane
Żel do czyszczenia sanitariatów w instalacjach, w których stosowane są preparaty bakteryjne.
Biodegradowalny płyn do mycia naczyń przeznaczony dla m.in. użytkowników przydomowych oczyszczalni ścieków.
Silny bio-żel spełniający 3 funkcje: udrażnia rury, usuwa nieprzyjemne zapachy, zapobiega zapychaniu się rur. Polecany dla użytkowników oczyszczalni ścieków i szamb. Sprawdzi się do usuwania włosów i tłuszczów.
Biopreparat NeoBac 600g to innowacyjny aktywator do szamb i oczyszczalni, który skutecznie rozkłada osady, tłuszcze i papier, eliminuje zapachy i usprawnia drenaż. Zawiera otoczkowane bakterie i enzymy, zapewniając długotrwałe działanie. Bezpieczny dla ludzi i środowiska. Łatwe dawkowanie – opakowanie 600 g wystarcza na pół roku.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Nasączane detergentem, gotowe do użycia ściereczki do czyszczenia kominków i szyb kominkowych. W sposób bezpieczny usuwają sadzę, popioły i inne osady z palenisk i szyb kominków domowych. Bez silnych substancji żrących. Bezpieczne dla alergików.
Pasta Vigonez 25 do zwalczania najbardziej opornych gryzoni. Formuła plastycznej trutki pozwala na monitorowanie ilości szkodników. Zawiera antykoagulant, silną trutkę oraz substancje zniechęcające przed przypadkowym spożyciem przez ludzi. Bezpieczna dla środowiska i wysoce odporna na wilgoć. Doskonała do zastosowania w piwnicach. Działanie odstraszające...
Wilgotne, nasączone detergentem ściereczki do dokładnego czyszczenia grilla i rusztów oraz odtłuszczania. Nie wymagają dodatkowych środków czystości! W opakowaniu 4 ściereczki, które z łatwością usuną tłuszcz i zaschnięte resztki pożywienia.
Silny Spray odstraszający Korniki Vigonez Neptune. Doskonały do zwalczania szkodników drzew. Chroni drzewa, krzewy, powierzchnie i przedmioty drewniane. Łatwa aplikacji i długotrwała ochrona - nawet do 6 miesięcy. Aerozol nie pozostawia plamy i osadów.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl