Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Zestaw produktów marki Bio7 dedykowanych do oczyszczalni przydomowych ze zbiornikiem napowietrzanym dyfuzorami.
Preparat rozruchowy CHOC gwarantuje szybkie namnożenie mikroflory względnie tlenowej, a biopreparat ENTRETIEN zapewnia odpowiednią eksploatację zbiorników oraz wspomaga utrzymanie stałej aktywności mikrobiologicznej.
Skład zestaw Bio7:
Podstawowy opis produktów:
Bio7 Choc Microstations: Stosuje się go w nowo uruchamianych oczyszczalniach ścieków z napowietrzaniem lub po ich okresowym opróżnieniu. Przeznaczony również do zastosowania w celu odbudowania zniszczonej flory bakteryjnej osadnika (np. w wyniku działania agresywnego czynnika chemicznego). Pełen opis produktu znajduje się na stronie: Bio7 Choc Microstations
Bio7 Choc Microstations: Preparat jest kompozycją starannie wyselekcjonowanych naturalnych szczepów bakterii, drożdży oraz enzymów przyspieszających neutralizację i rozkład ścieków. Bio7 Entretien Microstations przeznaczony jest do stosowania w funkcjonujących osadnikach (po uprzednim zaszczepieniu Bio7 Choc Microstations). Unikalna kompozycja mikrobiologiczna zapewnia prawidłowe wsparcie poszczególnych etapów oczyszczania ścieków w przydomowych oczyszczalniach ścieków z napowietrzaniem. Pełen opis produktu znajduje się na stronie: Bio7 Entretien Microstations
Opakowanie: Bio7 Choc Microstations: 375 g netto, Bio7 Entretien Microstations 480 g
UWAGA! Chronić przed dostępem dzieci. Produkt nie nadaje się do spożycia.

Bio7 Choc Microstations + Bio7 Entretien Microstations 480g
149,00 zł
Produkty powiązane
ECOGENE Bio7 Entretien Microstations - aktywator bakteryjny zapewniający prawidłowe funkcjonowanie przydomowych oczyszczalni, w szczególności tych z napowietrzaniem. Wieloskładnikowa, bogata formuła zapewnia odpowiednią efektywność biorozkładu ścieków. Opakowanie na 6 miesięcy eksploatacji.
Biopreparat NeoBac 600g to innowacyjny aktywator do szamb i oczyszczalni, który skutecznie rozkłada osady, tłuszcze i papier, eliminuje zapachy i usprawnia drenaż. Zawiera otoczkowane bakterie i enzymy, zapewniając długotrwałe działanie. Bezpieczny dla ludzi i środowiska. Łatwe dawkowanie – opakowanie 600 g wystarcza na pół roku.
Jesteś właścicielem nowej OCZYSZCZALNI BIOLOGICZNEJ? NeoBac Start Booster to najlepszy starter do oczyszczalni przydomowych z systemem napowietrzania ścieków. NAJWYŻSZA dawka BAKTERII TLENOWYCH, enzymów i składników aktywujących - doskonały do rozruchu biooczyszczalni.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Target Preparat do szamb i oczyszczalni 1 kg. Biopreparat mikrobiologiczny do szamb, oczyszczalni i obiektów inwentarskich. W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa - starter namnażający oraz odpowiednio zestawiona kompozycja mikroorganizmów saprofitycznych. Opakowanie na 12 miesięcy.
Ziemia uniwersalna stanowi mieszankę torfu niskiego i wysokiego z przeznaczeniem do uprawy większości roślin domowych oraz ogrodowych. Świetnie sprawdzi się również do warzyw. Idealne do zastosowania jako główny komponent do upraw roślin doniczkowych czy balkonowych. Odczyn podłoża będzie odpowiedni dla większości roślin uprawianych w polskich ogrodach.
TARGET Alkasol Flox 1L to skuteczny preparat do klarowania wody basenowej. Usuwa zmętnienia, koaguluje zanieczyszczenia, tworząc łatwe do usunięcia „płatki”. Działa w szerokim zakresie pH (5,0-9,0) i wspomaga filtrację. Stosować 1-3 ml/m³, najlepiej przy pH 7,0-7,4. Może być używany w automatycznych dozownikach.
TARGET MULTICHLOR Tabletki multifunkcyjne z chlorem 1kg 50 szt. Wolno rozpuszczające się, wielofunkcyjne tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki zawierają 3 składniki służące do dezynfekcji wody, jej klarowania i wspomagania w walce z glonami.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl