Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
wysokie stężenie potasu i fosforu | poprawia kondycję iglaków | przygotowuje na zimowanie | wzmacnia korzenie
Opakowanie: 4 kg
Zadbaj o swoje iglaki jesienią z nawozem TARGET, który zapewnia im optymalne przygotowanie na zimę.
Dzięki specjalnie dobranym składnikom, nawóz wzmacnia system korzeniowy, poprawia gospodarkę wodną roślin i zwiększa ich odporność na mróz.
Potas i fosfor wspomagają drewnienie pędów, co chroni przed wymarzaniem i brązowieniem igieł.
Nawóz TARGET działa poprzez dostarczenie roślinom niezbędnych składników pokarmowych, które przygotowują je do trudnych zimowych warunków. Wysoka zawartość potasu i fosforu wspiera drewnienie pędów, chroni przed przemarznięciem i zapewnia intensywną zieleń igieł, zapobiegając ich brązowieniu.
Nawóz należy równomiernie rozsypać wokół roślin na powierzchni odpowiadającej średnicy korony, a następnie delikatnie wymieszać z glebą.
Zalecana dawka to 25-100 g w zależności od wielkości rośliny. Nawóz stosuj dwukrotnie w okresie jesiennym, w odstępie 4-6 tygodni, aby zapewnić iglakom optymalne przygotowanie do zimy.
Zainwestuj w piękno i zdrowie swoich iglaków z nawozem jesiennym TARGET. Dzięki niemu Twoje rośliny będą silne, odporne na zimowe warunki i zachowają intensywną zieleń przez cały sezon. Zapewnij swoim iglakom najlepszą pielęgnację na jesień!
TARGET Jesienny nawóz do iglaków tui cisów 4kg
44,00 zł
Produkty powiązane
TARGET Nawóz do TUI Żywotników Mikroelementy 4 kg. Zapewnia szybki wzrost wszystkich gatunków żywotników. Zapobiega brązowieniu igieł i łusek.
FLOROVIT Jesienny Nawóz do Iglaków Drzew i Krzewów Iglastych 4kg. Nawóz przeznaczony jest do posypowego nawożenia drzew i krzewów iglastych w celu ich właściwego przygotowania do okresu zimowego.
FRUKTOVIT Jesienny Nawóz do Iglaków Tui Cyprysów 10kg zawiera składniki mineralne, które zaspokajają zapotrzebowanie pokarmowe roślin iglastych jesienią oraz zapewniają im lepszy start już od wczesnej wiosny. Kompleksowy nawóz do drzew i krzewów iglastych na jesień - ochrona i szybki start na wiosnę
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Nawóz wzmacniający, chroniący iglaki przed przemarzaniem. Regularne stosowania pozwala na lepszy wzrost już od okresu wiosny. Kompozycja substancji odżywczych dla roślin iglastych: drzew i krzewów. Opakowanie: 1L.
FLOROVIT Jesienny Nawóz do Trawników z Żelazem Granulat Worek 10 kg. Granulowany, kompleksowy granulowany nawóz do trawników na jesień i późną jesień. Nawóz dostosowany do wysokich wymagań pokarmowych traw w okresie jesiennym oraz wczesnowiosennym. Przeznaczony do wszystkich gatunków traw, w szczególności do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.
FLOROVIT płynny nawóz do roślin doniczkowych na jesień i zimę. Wzmacnia odporność w okresie zimowania, przeciwdziała skutkom niedoboru światła. Zapewnia prawidłowy rozwój roślin od jesieni do wiosny.
FLOROVIT Jesienny Nawóz do Iglaków Drzew i Krzewów Iglastych 4kg. Nawóz przeznaczony jest do posypowego nawożenia drzew i krzewów iglastych w celu ich właściwego przygotowania do okresu zimowego.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2025 Aktywatory.pl