Biotab

Dr. Beckmann Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy

Cena: 21,59 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

szt.

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00

Opis produktu: Dr. Beckmann Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy

Jeśli chcesz się cieszyć doskonałym smakiem kawy i jednocześnie przedłużyć żywotność swojego ekspresów do kawy, pamiętaj o jego regularnym czyszczeniu. Za każdym razem, kiedy korzystasz z ekspresu, na jego częściach osadza się tłuszcz i olej z kawy, który może negatywnie wpłynąć na poprawne funkcjonowanie sprzętu. Tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy Dr. Beckmann usuwają osad z kawy i niezawodnie chronią Twój ekspres.

Właściwości:

 • Usuwają tłuste, oleiste osady z kawy
 • Z aktywnym tlenem
 • Do wszystkich rodzajów ekspresów do kawy: ekspresów automatycznych i półautomatycznych, ekspresów kolbowych, a także termosów i dzbanków do kawy
 • Nadaje się do ekspresów firmy AEG, Bosch, Jura, Saeco, Siemens, Senseo i wielu innych

Jak stosować:

Uwaga: Pamiętaj o dokładnym przestrzeganiu zaleceń producenta Twojego ekspresu do kawy.

Ekspresy automatyczne

 • Ekspresy automatyczne z programem czyszczenia: Przestrzegaj instrukcji załączonych przez producenta urządzenia.
 • Ekspresy automatyczne dodatkowym pojemnikiem na kawę rozpuszczalną: Włóż tabletkę do pojemnika na kawę rozpuszczalną, umieść filiżankę pod dyszą i włącz program do robienia kawy rozpuszczalnej. Po zapełnieniu filiżanki do połowy wodą wyłącz urządzenie na 8 minut (wyłącznik główny), następnie włącz jeszcze raz i dokończ program. Powtórz tę procedurę co najmniej 3 razy. Następnie wyjmij zespół do parzenia i dokładnie wypłucz pod bieżącą wodą. Przed ponownym korzystaniem z urządzenia jeszcze raz przepuść dwie szklanki wody bez wsypywania kawy rozpuszczalnej.

Ekspresy bez pojemnika na kawę

 • Rozpuść tabletkę w naczyniu z ciepłą wodą. Wyjmij zespół do parzenia. Wyczyść sitka i dyszę za pomocą gąbki lub pędzelka namoczonego w przygotowanym roztworze, zostaw za 5 minut, aby produkt mógł zadziałać.
 • Powtórz ten zabieg co najmniej 3 razy. Następnie dokładnie wypłucz zespół do parzenia pod bieżącą wodą i włóż z powrotem do ekspresu.
 • W celu wyczyszczenia tacki na skapującą wodę (w wyżej wymienionych typach urządzeń) połóż jedną tabletkę na tacce i wypełnij wodą do 2/3 wysokości. Zostaw na ok. 30 minut, a następnie dokładnie wypłucz.

Ekspresy kolbowe

 • Przed rozpoczęciem czyszczenia wyłącz ekspres i poczekaj, aż ostygnie. Wyjmij głowicę do zaparzania, sitka oraz kolbę i włóż do naczynia. Dodaj tabletkę i zalej ciepłą wodą.
 • Po ok. 30 minutach namaczania wypłucz wszystkie części pod bieżącą wodą i włóż z powrotem do urządzenia. Przed skorzystaniem z ekspresu przepuść jedną filiżankę wody.

Termosy/dzbanki na kawę

 • Włóż tabletkę do termosu lub dzbanka na kawę, zalej wodą do 2/3 wysokości i odczekaj 30 minut, a następnie dokładnie wypłucz.

Opakowanie: 6 sztuk tabletek po 1,6 g

Produkty powiązane

Najczęściej kupowane