NOWOŚĆ! Ekologiczne środki czystości LAVECO - naturalne, bezpieczne i biodegradowalne formuły czyszczące 03.03.2020

NOWOŚĆ! Ekologiczne środki czystości LAVECO - naturalne, bezpieczne i biodegradowalne formuły czyszczące

Ekologiczne środki czystości bez negatywnego wpływu na człowieka i środowisko

Jak zadbać o odpowiednią czystość i higienę w naszym domu mając na uwadze bezpieczeństwo stosowania danego produktu?
Wybierz produkty LAVECO!


Linia produktów do domu LAVECO została przygotowana w oparciu o naturalne receptury bogate w składniki pochodzenia roślinnego z naciskiem na osiągnięcie najwyższej skuteczności w czyszczeniu i zabezpieczeniem powierzchni przed brudem.

W 100% naturalna formuła produktów potwierdzona certyfikatami ECOCERT i ECOLABEL jest nieinwazyjna dla ludzi i środowiska. W produktach czyszcząco-myjących LAVECO nigdy nie znajdziemy:

  • chloru
  • silikonów i parabenów
  • sztucznych barwników
  • substancji pochodzących z GMO
  • SLSów i SLESów
  • nanocząstek
  • alergenów
  • chorobotwórczych chemikaliów

Hipoalergiczne produkty LAVECO do kuchni, łazienki, czy powierzchni są doskonałym wyborem dla alergików, a także kobiet w ciąży.
Bezchlorowe, biodegradowalne receptury pozwolą natomiast zredukować negatywny wpływ na florę mikrobiologiczną oczyszczalni i szamb, co poprawi bezpośrednio parametry obróbki ścieków. W związku z tym środki LAVECO są również wskazane dla użytkowników przydomowych systemów oczyszczania.


Jakie produkty znajdziemy w ofercie?

Obecnie w sklepie Aktywatory.pl wprowadziliśmy bezpieczne, naturalne płyny do czyszczenia kuchni oraz łazienki w wariancie 500 ml z atomizerem oraz większe, 2000 ml. Dla czyszczenia większych powierzchni warto wypróbować LAVECO płyn do podłóg. Wszystkie produkty dostępne są w ciekawych, unikalnych zapachach, takich jak: pomarańcza-lawenda, grejpfrut-mięta, bergamotka-werbena, czy zielona herbata.

Dla bezpieczeństwa naszego sprzętu kuchennego powstał dedykowany, ekologiczny odkamieniacz bazujący na formule kwasu mlekowego. Sprawdzi się nie tylko w odkamienianiu czajnika, czy zmywarki, ale również doskonale wyczyści żelazko oraz pralkę.

Zapraszamy do odwiedzenia strony marki LAVECO

PRODUKTY LAVECO DO DOMU