Ekologiczne Tabletki do Zmywarki oraz Biologiczny Udrażniacz NeoBac Kanalizacji ponownie dostępne w sklepie Aktywatory.pl 06.02.2021

Ekologiczne Tabletki do Zmywarki oraz Biologiczny Udrażniacz NeoBac Kanalizacji ponownie dostępne w sklepie Aktywatory.pl

Ekologiczne i bezpieczne produkty NeoBac stworzone z myślą o użytkownikach Przydomowych Oczyszczalni Ścieków


Z radością informujemy, iż do naszej oferty wracają zeszłoroczne BEST SELLERY:

  • NeoBac Ekologiczne Tabletki do zmywarki All in One + 10% Gratis -> SPRAWDŹ
  • NeoBac Kanalizacje Enzymatyczny Udrażniacz Rur i Odpływów o działaniu antyodorowym -> SPRAWDŹ


Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym - ILOŚĆ Tabletek do zmywarki NeoBac OGRANICZONA!

Dlaczego warto warto wybrać Tabletki do zmywarek NeoBac?

Powszechnie dostępne w marketach i sklepach lokalnych produkty mogą zawierać składniki wpływające bezpośrednio na aktywność mikrobiologiczną w osadnikach i szczelnych zbiornikach na nieczystości (szamba bezodpływowe). Akumulacja substancji takich jak: EDTA, fosforany, formaldehyd, sztuczne barwniki i substancje zapachowe zmniejszają żywotność drobnoustrojów saprofitycznych odpowiedzialnych za prawidłowe działanie przydomowych oczyszczalni ścieków.

Wielofunkcyjne, ekologiczne tabletki All-in-One do zmywarek marki NeoBac

Doskonała - i najważniejsze bezpieczna - alternatywa dla komercyjnych tabletek do zmywarek każdego typu. Produkt, dzięki naturalnej recepturze, wspiera działanie systemów oczyszczania ścieków z zachowaniem najwyższych parametrów myjących i chroniących szkło.
NeoBac tabletki do zmywarki działają skutecznie w trybach ECO, w niskich temperaturach zmywania. A poza tym:

  • dokładnie usuwają osady,
  • odkamieniają powierzchnię,
  • usuwają tłuszcze,
  • nadają naczyniom połysk,
  • czyszczą bez pozostawiania smug,
  • zadbają o Twoje szkło.

WYBIERZ NEOBAC DO ZMYWARKI

Czy udrażniacze kanalizacji szkodzą pracy oczyszczalni?

Najczęściej stosowane produkty do udrażniania zatorów w rurach kuchennych i łazienkowych nie są właściwym wyborem dla posiadaczy przydomowych systemów oczyszczania ścieków. Podobnie jak w poprzednim przypadku w składzie marketowych udrażniaczy znajdziemy substancje szkodzące mikroorganizmom saprofitycznym. Związki chloru oraz soda kaustyczna (wodorotlenek sodu) są substancjami niezwykle reaktywnymi i silnymi utleniaczami (reakcje RED-OX). Ich obecność w odcinkach kanalizacyjnych, zbiornikach szczelnych i osadnikach wstępnych oczyszczalni wpływa znacząco na żywotność flory bakteryjnej.

Bezpieczny, enzymatyczny udrażniacz rur i odpływów - NeoBac Kanalizacje

Udrażniacz Biologiczny przeznaczony do szybkiego odblokowania trudno rozpuszczalnych zatorów zalegających w rurach i odpływach.
Natychmiastowo przywraca drożność instalacji w kuchni, łazience, w toaletach itp. Skoncentrowana formuła bogata w aktywne enzymy gwarantuje skuteczną redukcję zalegających pozostałości po posiłkach, osadów z mydła, papieru toaletowego, zatłuszczenia. Przyjemny, cytrynowy zapach. TERAZ NOWA, SILNIEJSZA RECEPTURA!


WYBIERZ NEOBAC KANALIZACJE