Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Oryginalne membrany do dmuchawy napowietrzającej SECOH EL-S-60N.
W zestawie para membran zapakowanych hermetycznie w celu utrzymania najdłuższej żywotności. Membrany do dmuchawy wibrują z częstotliwością równą częstotliwości zasilającego prądu elektrycznego, wytwarzając w ten sposób odpowiednie nadciśnienie powietrza.
Poprawne działanie elementu rzutuje na właściwą pracę dmuchawy i zachowanie najwyższej wydajności tłoczenia powietrza.
Membrany w trakcie eksploatacji ulegają zużyciu - tracą wytrzymałość i elastyczność. W trakcie pracy w warunkach przeciążeniowych żywotność membran ulega znacznemu skróceniu, dlatego istotna jest kontrola i zakup oryginalnego elementu wysokiej jakości.
Warto pamiętać, iż dmuchawy EL-S-60N są zabezpieczone wyłącznikiem mechanicznym, który w momencie pęknięcia membrany kończy pracę całego urządzenia.
Otwarcie opakowania powoduje rozszczelnienie opakowania i uniemożliwia zwrot produktu.
Prosimy o wcześniejsze sprawdzenie posiadanego modelu dmuchawy (pompy powietrza) lub kontakt ze sprzedawcą.
Membrany pasują do następującego typu dmuchawy: SECOH EL-S-60N oraz EL-60N.
W przypadku modelu SECOH EL-S-60N producent zaleca wymianę membran do dmuchawy co rok (maksymalnie 1,5 roku).
Wymiana membrany w dmuchawie nie jest skomplikowana i można ja przeprowadzić samodzielnie.
Opakowanie: Para membran SECOH
UWAGA: Zdjęcia zestawu są poglądowe. Przy wyborze należy sugerować się numerem modelu dmuchawy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego przed zamówienie.
Rozszczelnienie hermetycznie zalakowanych elementów zestawu uniemożliwia przyznanie zwrotu.

Membrany do dmuchaw SECOH EL-S-60N EL-60N para
99,00 zł
Produkty powiązane
Dmuchawa membranowa JDK-50 japońskiej firmy SECOH. Wyposażona w gumową przekładkę antywibracyjną oraz tłumik hałasu doskonale sprawdza się w niewielkiej przydomowej oczyszczalni ścieków.
Dmuchawa membranowa EL-S-60N japońskiej firmy SECOH. Wyposażona w zintegrowany wyłącznik termiczny, gumową przekładkę antywibracyjną oraz tłumik hałasu doskonale sprawdza się w niewielkiej przydomowej oczyszczalni.
Popularna dmuchawa SECOH JDK-S-80 dla standardowych zastosowań dla użytkowników przydomowych oczyszczalni ścieków wyposażonych w komorę napowietrzaną. Zapewnia płynne doprowadzenie tlenu dla bakterii tlenowych przeprowadzających proces bioredukcji w zbiorniku napowietrzanym dyfuzorami. Energooszczędna, cicha i bezawaryjna praca.
Magnes do dmuchawy SECOK JDK SLL. Wymiana magnesu w dmuchawie membranowej, pompie, kompresorze SECOH.1 magnes. Części zamienne do dmuchawy SECOH.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Gotowy zestaw przyłączeniowy ICANS1 - łapacz wody deszczowej do rur spustowych i zbiorników na deszczówkę. Załączona w zestawie otwornica pozwala na szybkie przygotowanie otworów wlotowych w rurze PCV i zbiorniku dekoracyjnym.
Piękny, bezpieczny i funkcjonalny chodnik - ścieżka ogrodowa do samodzielnego i prostego ułożenia. Płyty ogrodowe Prosperplast PAD to doskonałe rozwiązanie do komponowania własnej ścieżki między rabatami. Łatwe w ułożeniu i bezpieczne dzięki odprowadzającej wodę powierzchni. W zestawie 8 sztuk.
Uniwersalne panele ogrodowe z możliwością szybkiego łączenia. Do wykorzystania jako podkład pod kompostowniki, przenośne podesty do biwakowania czy kratki chodnikowe do stworzenia pięknej ścieżki ogrodowej na działce. Wysoka wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. W zestawie 9 paneli o łącznej powierzchni 1,5 m2.
Kran CANTAP do zbiorników na deszczówkę. Uniwersalne złącze 3/4", łatwe podłączenie węża ogrodowego. Idealny do zbiorników Prosperplast i innych z gwintowanym przyłączem 3/4". Wykorzystaj deszczówkę do podlewania kwiatów i trawnika.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl