Świąteczna promocja

Sonett proszek do prania KOLOR sensitiv 1,2 kg

Cena: 42,36 zł

szt.

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00
 • Darmowawysyłka od 250 zł
 • 30 dnina zwrot
 • Gwarancjasatysfakcji
 • Bezpiecznezakupy
 • Zaufanysprzedawca

  Opis produktu: Sonett proszek do prania KOLOR sensitiv 1,2 kg

  Ekologiczny proszek do prania tkanin kolorowych marki Sonett 1,2 kg to skoncentrowany środek piorący w temperaturze 20-60ºC. Zawiera korę mydłokrzewu i mydło z olejów roślinnych z upraw ekologicznych.

  Nadaje się zarówno do prania w pralce automatycznej jak i prania ręcznego. Skutecznie pierze kolorowe i delikatne tkaniny bawełniane, lniane, z włókien syntetycznych oraz tkaniny mieszane. Jest łagodny dla kolorów.

  Właściwości:

  • nie wymaga dodawania środka do zmiękczania wody
  • ulega szybkiej i całkowitej biodegradacji
  • nie zawiera składników, które szkodzą człowiekowi i naturze: surowców modyfikowanych genetycznie, surowców petrochemicznych, enzymów, syntetycznych środków barwiących i zapachowych

  Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

  Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

  Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

  Zastosowanie: Do tkanin kolorowych i delikatnych z bawełny, lnu, włókien syntetycznych i mieszanych. Pierze nadzwyczaj efektywnie i chroni kolory, już od 20°C. Ze względu na brak dodatków zapachowych proszek do prania KOLOR NEUTRAL / SENSITIV polecany jest szczególnie do prania ubrań dzieci i niemowląt oraz alergików.

  Skład: 15-30%: zeolity, czyste mydło roślinne: z olejów roślinnych z upraw ekologicznych, cytryniany; 5-15%: niejonowe cukrowe związki powierzchniowo czynne, soda; 1-5%: krzemiany, wodorowęglan sodu; < 1%: kora mydłokrzewu z upraw ekologicznych

  Opakowanie 1,2 kg ekologicznego proszku do prania Sonett Kolor Sensitiv wystarcza na 30 prań, czyli 135 kg suchych tkanin (przy średniej twardości wody i średnim zabrudzeniu.

  Opakowanie: 1,2 kg

  Produkty powiązane

  Najczęściej kupowane