Biotab

Agrecol Odżywka do roślin zielonych (Green Strong) 5x30 ml

Cena: 15,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00
  • Waga z opakowaniem:0,10 kg
  • Producent:Agrecol
  • EAN:5902341004271
  • Dostępność: produkt nie jest dostępny 

Powiadomienie o dostępności:

Opis produktu: Agrecol Odżywka do roślin zielonych (Green Strong) 5x30 ml

Agrecol Odżywka do roślin zielonych (Green Strong) 5x30 ml

Agrecol Green Strong to specjalistyczny i innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian roślin doniczkowych.

Specjalna formuła ułatwia pobieranie składników odżywczych oraz wzmacnia system odpornościowy roślin. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewniając sprężystość liści oraz ich odpowiednie soczyste wybarwienie. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie.

Jak stosować odżywkę do roślin zielonych - GREEN STRONG:

  • Odłamać zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia.
  • Umieścić końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia.
  • Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni.

Odżywka do roślin doniczkowych Green Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać je przez cały rok. Należy pamiętać, że uprawiane w doniczkach rośliny należą do roślin tropikalnych, dla których okres wegetacji w warunkach naturalnych trwa przez cały rok.

W związku z tym w celu uzyskania najlepszych efektów uprawy, należy stworzyć dla nich odpowiednie warunki w okresie wszystkich 12 miesięcy w roku.

Preparat stosować co 1 miesiąc, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

Opakowanie: 5 szt x aplikator 30 ml

Produkty powiązane

Najczęściej kupowane