Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Worki na śmieci Anna Zaradna do pakowania odpadów sanitarnych i śmieci.
Worki posiadają tzw. gwieździsty zgrzew dna, dzięki czemu dno worka jest niezwykle szczelne oraz będą świetnie pasowały do okrągłych pojemników na odpady.
Dzięki praktycznym ”uszom” możesz łatwo zawiązać i przenieść worek. Idealnie sprawdzają się w domu, biurach, miejscach publicznych.
Pasują do większości pojemników na odpady.
Zastosowanie worków ułatwia segregacje odpadów. Worki na śmieci Anna Zaradna wykonane są z regranulatu pochodzącego z recyklingu odpadów foliowych i nadają się do ponownego recyklingu.
Cechy worków cytrusowych Anna Zaradna:

Anna Zaradna Worki na śmieci z uszami CYTRUSOWE 35L 28 szt
4,99 zł
Produkty powiązane
Stella Worki na śmieci z taśmą Fresh zapach. 60L 10 szt.
Stella Worki na śmieci z taśmą Ekologiczne 60L 10 szt.
BioBag Worki na odpady organiczne biodegradowalne 10L 25 szt. Biodegradowalne worki BioBag do odpadów organicznych. Powstają z naturalnych surowców są trwałe i estetyczne. Nadają się do kompostowania. Pojemność worka BioBag 10L. Worki dopasowane do pojemnika na odpady MaxAir II.
BioBag Worki na odpady organiczne biodegradowalne 35L 20 szt. Biodegradowalne worki BioBag do odpadów organicznych. Powstają z naturalnych surowców są trwałe i estetyczne. Nadają się do kompostowania. Pojemność worka BioBag 35L.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Target Preparat do szamb i oczyszczalni 1 kg. Biopreparat mikrobiologiczny do szamb, oczyszczalni i obiektów inwentarskich. W skład biopreparatu wchodzi odżywka startowa - starter namnażający oraz odpowiednio zestawiona kompozycja mikroorganizmów saprofitycznych. Opakowanie na 12 miesięcy.
Ziemia uniwersalna stanowi mieszankę torfu niskiego i wysokiego z przeznaczeniem do uprawy większości roślin domowych oraz ogrodowych. Świetnie sprawdzi się również do warzyw. Idealne do zastosowania jako główny komponent do upraw roślin doniczkowych czy balkonowych. Odczyn podłoża będzie odpowiedni dla większości roślin uprawianych w polskich ogrodach.
TARGET Alkasol Flox 1L to skuteczny preparat do klarowania wody basenowej. Usuwa zmętnienia, koaguluje zanieczyszczenia, tworząc łatwe do usunięcia „płatki”. Działa w szerokim zakresie pH (5,0-9,0) i wspomaga filtrację. Stosować 1-3 ml/m³, najlepiej przy pH 7,0-7,4. Może być używany w automatycznych dozownikach.
TARGET MULTICHLOR Tabletki multifunkcyjne z chlorem 1kg 50 szt. Wolno rozpuszczające się, wielofunkcyjne tabletki chlorowe przeznaczone do długotrwałej dezynfekcji wody basenowej. Tabletki zawierają 3 składniki służące do dezynfekcji wody, jej klarowania i wspomagania w walce z glonami.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl