Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Kompletne uzdatnianie wody basenowej - formuła All in One | Do basenów od 5-30 m3 | Skuteczna dezynfekcja | Działanie antyglonowe - usuwa zieloną wodę | Działanie klarujące - usuwa zmętnienie
Kompletny i wygodny sposób na oczyszczanie i uzdatnianie wody w basenach kąpielowych (ogrodowych, krytych, stałych zewnętrznych).
Marina dozownik All in One z chlorowych wkładem multifunkcyjnym do gruntownej dezynfekcji i uzdatniania wody basenowej.
Wygodny w użyciu preparat chemii basenowej w formie dyspensera (pływaka / dozownika), który unosząc się na wodzie, samoczynnie rozprowadza chlor w odpowiedniej ilości.
Ochrona basenu nawet do 2 miesięcy w zależności od wielkości basenu. Dzięki utrzymaniu odpowiedniego poziomu chloru w basenie, pozwala utrzymać basen w doskonałej kondycji - bez zielonej i mętnej wody.
Cechy dozownika chemii basenowej Marina - dyspensera All in One:
Przeznaczony do basenów od 5 do 30 m³.
Wielofunkcyjna formuła: dezynfekcja długoterminowa, chroni przed glonami, klaruje wodę.
Sposób użycia chlorowej boi dozującej Marina:
Jeżeli w basenie znajdują się kąpiący, wyjąć pływający dozownik z basenu, włożyć do pojemnika z wodą i schować w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po kąpieli włożyć pływający dozownik do basenu i wlać zawartość z pojemnika (woda chlorowana).
* Dla basenów o objętości od 5 do 30 m3 w celu uniknięcia podrażnień skóry lub oczu zalecamy kąpiel po upływie minimum 24 godzin od pierwszego zastosowania produktu.
Jak długo działa wielofunkcyjna boja z chlorem do basenu?
Jak długo to działa? W zależności od wielkości ustawionego otworu produkt jest dozowany do wody w basenie przez okres od 1 do 2 miesięcy.
Czas działania preparatu jest podany informacyjnie, na podstawie standardowych właściwości wody; może się on wydłużyć lub skrócić o około 2 tygodnie w zależności od wartości pH, zasadowości, stopnia zanieczyszczenia lub temperatury odbiegającej od normy.
Jeżeli pływający dozownik odwróci się, oznacza to, że jest pusty i należy go wymienić.
PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH NALEŻY UŻYWAĆ Z ZACHOWANIEM ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED KAŻDYM UŻYCIEM PRZECZYTAĆ ULOTKĘ I INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTU.
Numer pozwolenia: 5001/12
DOZOWNIK PŁYWAJĄCY DO BASENU Marina KOMPLETNE uzdatnianie EAN (GTIN) 3521686120822 (1 szt.)
Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.
Marina Multifunkcyjna boja do basenu chlor do basenu AntyGlon 750g
114,00 zł
Karta BEZPIECZEŃSTWO complete boja kompletna dezynfekcja
Pliki do pobrania (484.51k)Produkty powiązane
Multifunkcyjne tabletki chlorowe do basenu NeoBac Premium Pool&SPA w zestawie z BOJĄ dozującą. Niebieskie tabletki do dezynfekcji basenów - wysoka skuteczność aktywnego chloru + kompletna formuła stabilizująca i klarująca wodę basenową. Tabletki BLUE TABS skutecznie eliminują glony i mikroorganizmy oraz barwią wodę na niebiesko. Łatwe w dozowaniu,...
Środek obniżający pH wody. Do stosowania w basenach i jacuzzi. Zapobiega powstawaniu osadów z kamienia. Poprawia jakość wody i działanie chemii basenowej. Postać granulatu. Łatwy w użyciu. 2kg.
Granulat chlorowy Chlor Szok - skuteczny środek oczyszczający, dezynfekujący wodę w basenie i jacuzzi. Usuwa bakterie, wirusy, glony. Produkt szybko działający. Stosowany regularnie zapewnia czystą i bezpieczną wodę. Opakowanie 1,2 kg
Marina Stop Glon to skuteczny preparat do usuwania glonów z wody basenowej i jacuzzi. Zawiera składniki aktywne, które skutecznie zwalczają i zapobiegają rozwojowi glonów, zapewniając czystą i klarowną wodę. 1L
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Chemochlor T to multifunkcyjne tabletki do dezynfekcji wody basenowej, zapobiegania powstawaniu glonów oraz flokulacji zawiesin. Opakowanie: 1kg
Pływająca boja dozująca zawierająca multifunkcyjne tabletki do dezynfekcji wody basenowej, które zapewniają dezynfekcję chlorową, zapobiegają powstawaniu glonów, ułatwiają flokulację.
Chemochlor T to multifunkcyjne tabletki do dezynfekcji wody basenowej, zapobiegania powstawaniu glonów oraz flokulacji zawiesin. Opakowanie: 1kg dużych tabletek po 200g
Chemochlor T to preparat w formie szybko rozpuszczalnego granulatu do dezynfekcji i chlorowania szokowego w wodzie basenowej. Opakowanie: 1kg
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2025 Aktywatory.pl