Biotab

NeoBac Kanalizacje Udrażniacz Rur i Odpływów 1L SP

Cena: 29,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

szt.

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00

Opis produktu: NeoBac Kanalizacje Udrażniacz Rur i Odpływów 1L SP

NeoBac Kanalizacje Udrażniacz Rur i Odpływów 1L

Udrażniacz Biologiczny Neobac Kanalizacje przeznaczony do szybkiego odblokowania trudno rozpuszczalnych zatorów zalegających w rurach i odpływach.
Natychmiastowo przywraca drożność instalacji w kuchni, łazience, w toaletach itp. Skoncentrowana formuła bogata w aktywne enzymy gwarantuje skuteczną redukcję zalegających pozostałości po posiłkach, osadów z mydła, papieru toaletowego, zatłuszczenia.

Regularne stosowanie pozwala na stałe zabezpieczenie instalacji przed zablokowaniem.

Produkt usuwa źródło nieprzyjemnych odorów, przeciwdziała ich uwalnianiu pozostawiając świeży, cytrynowy zapach.
Oddziałuje bezpośrednio z cząsteczkami nieprzyjemnego zapachu pozwalając na przywrócenie i utrzymanie świeżego i pachnącego otoczenia.

Neobac Kanalizacje jest bezpieczny dla przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb oraz separatorów tłuszczy. Nie wpływa na przebieg naturalnych procesów bioredukcji nieczystości. Zapewnia najwyższa skuteczność bez negatywnego wpływu na środowisku naturalne - produkt nie zawiera sody kaustycznej oraz żrących kwasów przy zachowaniu neutralnego pH.

Bezpieczny dla rur plastikowych, metalowych oraz instalacji chromowanych.

Produkt należy użyć jak najszybciej po stwierdzeniu blokady lub zmniejszenia przepływu w rurach lub pojawienia się przykrych zapachów.

Główne cechy Udrażniacza Biologicznego Neobac Kanalizacje:

  • szybka i skuteczna redukcja osadów i zatorów rur i odpływów
  • wysoka koncentracja aktywnych enzymów
  • blokada przykrych zapachów
  • ochrona instalacji
  • wsparcie pracy przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb
  • bezpieczna, biodegradowalna formuła

Sposób użycia Udrażniacza Biologicznego:

  • Odblokowanie zatorów - Produkt należy użyć jak najszybciej po stwierdzeniu blokady lub zmniejszenia przepływu w rurach lub pojawienia się przykrych zapachów. Najlepiej stosować wieczorem, aby zapobiec rozcieńczeniu preparatu i pozwolić na 8-godzinne działanie. W przypadku zalegającej w instalacji wody, spróbować usunąć jej nadmiar. Dobrze wstrząsnąć butelkę przed użyciem. W zależności od stopnia zablokowania aplikować 250-500 ml udrażniacza bezpośrednio do odpływu. Po skończeniu procedury udrażniania należy wlać do rur około 0,5-1 L ilość ciepłej (niegorącej) wody. W razie potrzeby, operację należy powtórzyć.
  • Ochrona rur i odpływów - Regularnie stosowany Udrażniacz Biologiczny Neobac Kanalizacje zapobiega powstawaniu zatorów. W instalacji. Aby uzyskać odpowiednią ochronę przed powstawaniem zatorów aplikować 40-50 ml preparatu co dwa tygodnie.


Skład: Niejonowe środki powierzchniowo czynne: 5-15%, enzymy < 5%, kompozycja zapachowa, substancje stabilizujące.
Chronić przed dostępem dzieci. Nie mieszać z innymi produktami. Unikać rozlania.

Przechowywanie: Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed wysokim nasłonecznieniem, temperaturą powyżej 40 stopni C oraz zamarznięciem.

Opakowanie: butelka 1000 ml

Najczęściej kupowane