Skuteczne preparaty do latryn ogrodowych i działkowych - Blokowanie nieprzyjemnych zapachów 14.07.2020

Skuteczne preparaty do latryn ogrodowych i działkowych - Blokowanie nieprzyjemnych zapachów

Skuteczne preparaty do latryn ogrodowych i działkowych - Blokowanie nieprzyjemnych zapachów


PREPARATY DO LATRYN

Sezon działkowy w pełni, a to oznacza, że wielu działkowiczów korzysta z latryn i toalet przenośnych. Większość z nich zapewne zastanawia się jak można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z latryny i szybko zutylizować nieczystości w wychodku.
Warto skorzystać z dedykowanych biopreparatów, które są bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt. Środki te nie posiadają w swoim składzie chemii a składniki pochodzenia naturalnego, w tym mikroorganizmy oraz enzymy.

Tzw. pożyteczne bakterie środowiskowe rozkładają nieczystości, usuwając nieprzyjemny zapach z otoczenia.

JAKIE BIOPREPARATY DO LATRYN STOSOWAĆ?
Na rynku istnieje oferta biopreparatów do latryn. Są to środki, które przyspieszają utylizację substancji organicznych tworzących osady w latrynach. Preparaty do latryn skutecznie blokują również wydzielanie nieprzyjemnych zapachów.

Polecane produkty do sławojek i toalet przenośnych

Biopreparat Biosanit do latryn oprócz rozkładu nieczystości przyczynia się również do zutylizowania między innymi: celulozy (chusteczek, papieru toaletowego), białek, a także związków tłuszczowych. Ważne jest, że ten biopreparat działa niszcząco na papier, ponieważ głównie ta materia zalega na dnie latryny i nasiąka nieprzyjemnym zapachem. Biosanit otrzymał pozytywną ocenę ZAKŁADU TOKSYKOLOGII ŚRODOWISKOWEJ NARODOWEGO INSTYTUTU ZDROWIA PUBLICZNEGO PZH. Dlatego jest to gwarancja, że produkt ten jest w pełni bezpieczny i biodegradowalny.

biosanit do latryn i toalet przenośnych

Preparat biologiczny NeoBac do latryn, szamb i oczyszczalni.
Nowoczesna formuła mikrobiologiczna biopreparatu w doskonałej cenie. Jedno opakowanie, bogate w wysoką dawkę aktywnych enzymów, bakterii środowiskowych oraz aktywatorów, wystarcza na cały sezon działkowy. Dodatkowo, formuła kapsułkowania bakterii uodparnia preparat na działanie środków czyszczących. Idealny wybór dla szybkiej redukcji ścieków, zmniejszenia ilości odpadów oraz usuwania źródła powstawania nieprzyjemnych odorów. Przyjemny zapach eukaliptusowy preparatu dezodoruje wnętrza szaletów, latryn i toalet przenośnych.

neobac bakterie do latryn i szamb


BIOFOS Biopreparat do latryn i toalet przenośnych
Preparat firmy Biofos posiada bezpieczny skład – bakterie tlenowe i beztlenowe, które działają w każdych warunkach środowiskowych. Jest w pełni biodegradowalny, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Zawiera w 100% naturalny ekstrakt z lawendy, co powoduje, że działa antyodorowo.

biofos do latryn bakterie biofos antyodor

AQUAFOR BLOKADA PRZYKRYCH ZAPACHÓW - Biopreparat do latryn AQUAFOR ANTYODOR to bezpieczny i biodegradowalny środek bezpieczny dla ludzi i zwierząt.
Jego głównym zadaniem jest neutralizacja nieprzyjemnych zapachów ze sławojek i toalet przenośnych, co znacznie ułatwia komfort korzystania z tego typu toalet.
Dodatkowo przyczynia się do rozkładu nieczystości.

blokada przykrych zapachów
Polecane wyżej produkty to hity wśród biopreparatów do latryn i toalet przenośnych.
Szeroką ofertę biopreparatów różnego typu można znaleźć w sklepie internetowym aktywatory.pl