Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Seria SECOH JDK 20-50 to niewielkie, kompaktowe dmuchawy w plastikowych obudowach i obniżonym zapotrzebowaniem na energię.
Główne cechy:
Energooszczędność
Dmuchawy membranowe serii JDK charakteryzują się obniżonym zużyciem energii nawet do 25-30%.
Konstrukcja
Dmuchawy serii JDK są mniejsze gabarytowo o ok. 30% w porównaniu do serii SLL i EL-S. Wysokiej jakości materiały, zwarta i lekka konstrukcja zapewniają długą żywotność urządzenia.
Wysoka sprawność
Praca z wykorzystaniem zasady oscylacji elektromagnetycznej, pozwala minimalizować zjawisko tarcia mechanicznego i wpływa na zmieniejszony pobór energi oraz gwarantuje wysoką sprawność.
Kontrola hałasu
Dźwiękoszczelna obudowa wraz z wbudowanym tłumikiem hałasu skutecznie redukują poziom hałasu.
Niski poziom wibracji
Napęd oraz podstawa pompy są oddzielone gumową przekładką antywibracyjną, silnik zamontowany jest na podstawie za pomocą nóżek redukujących wibracje.
Nie wymaga smarowania
Bezolejowa eksploatacja gwarantuje przepływ suchego i bezzapachowego powietrza.
Bezpulsacyjny przepływ powietrza
Wyprofilowane komory wewnętrzne i tłumik wydechowy znacznie ograniczają pulsowanie dostarczanego powietrza.
Odporność na warunki pogodowe
Dmuchawy serii JDK charakteryzują się zwiększoną ochroną przeciwko zabryzganiu oraz wpływowi warunków pogodowych. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowania i żywotność nie jest zalecone wystawianie na bezpośrednie działanie deszczu czy śniegu.
Łatwa konserwacja
Dla wszystkich modeli serii JDK dostępne są kompleksowe zestawy naprawcze o długim terminie przydatności i łatwym zastosowaniu.
Zastosowania:
Parametry:
![]() | ![]() |

SECOH Dmuchawa membranowa JDK-50
499,00 zł
Produkty powiązane
Dmuchawa membranowa EL-S-60N japońskiej firmy SECOH. Wyposażona w zintegrowany wyłącznik termiczny, gumową przekładkę antywibracyjną oraz tłumik hałasu doskonale sprawdza się w niewielkiej przydomowej oczyszczalni.
Dmuchawa membranowa EL-SLL-50 japońskiej firmy SECOH.Dzięki szerokiej dostępności tanich części zamiennych, stanowi dobrą alternatywę dla serii JDK i EL-I. Doskonale sprawdzi się w przydomowej oczyszczalni ścieków, z wyłączeniem tych z zaimplementowanym systemem wymuszonego obiegu cieczy (SBR).
Popularna dmuchawa SECOH JDK-S-80 dla standardowych zastosowań dla użytkowników przydomowych oczyszczalni ścieków wyposażonych w komorę napowietrzaną. Zapewnia płynne doprowadzenie tlenu dla bakterii tlenowych przeprowadzających proces bioredukcji w zbiorniku napowietrzanym dyfuzorami. Energooszczędna, cicha i bezawaryjna praca.
Dmuchawa membranowa JDK-S-60 japońskiej firmy SECOH. Wyposażona w zintegrowany wyłącznik termiczny, gumową przekładkę antywibracyjną oraz tłumik hałasu doskonale sprawdza się w niewielkiej przydomowej oczyszczalni ścieków. Pompa JDK-S-60 zamknięta została w solidnej metalowej obudowie z sygnałową diodą serwisową.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
Aktywator kompostowania FLOROVIT. Przyspieszenie procesu kompostowania. Uzyskaj dobry, pełnowartościowy nawóz biologiczny. Opakowanie: wiaderko 4kg.
Wieloskładnikowy nawóz do tui i żywotników Fruktovit Plus. Idealny do nasadzeń pojedynczych i grupowych. Do stosowania na każdym rodzaju gleb. Nawóz wspiera szybki i prawidłowy wzrost żywotników, pozwala na przywrócenie pięknego wybarwienia igieł i zwiększa odporność na choroby.
Pałeczki nawozowe do storczyków FLOROVIT. Zdrowy, zrównoważony i bujny wzrost. Obfite kwitnienie. Kompletna formuła odżywcza. Do stosowania przez cały rok. Opakowanie 20 pałeczek.
Pałeczki nawozowe do roślin zielonych FLOROVIT. Zdrowy, zrównoważony i szybki wzrost. Kompletna formuła odżywcza. Bez niebezpieczeństwa przenawożenia. Do stosowania przez cały rok. Opakowanie 20 pałeczek.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl