Biotab

Sonett Ekologiczny płyn do prania Sensitiv 2000 ml

Cena: 55,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

szt.

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00

Opis produktu: Sonett Ekologiczny płyn do prania Sensitiv 2000 ml

Ekologiczny płyn do prania tkanin marki Sonett Sensitiv 2000 ml żadnych dodatków zapachowych. Idealny do prania w temperaturze 30-95ºC. Odpowiedni do prania tkanin białych i kolorowych z bawełny, lnu, włókna konopnego i tkanin mieszanych.

Nadaje się zarówno do prania w pralce automatycznej jak i prania ręcznego.

Środki SONETT ze względu na swój skład są nadzwyczaj łagodne dla skóry. Nawet jeśli ich śladowe ilości pozostaną na pranych tekstyliach czy czyszczonych powierzchniach, niebezpieczeństwo podrażnienia skóry czy reakcji alergicznych jest bardzo niewielkie. Jedną z najważniejszych przyczyn reakcji alergicznych na konwencjonalne środki do prania i sprzątania są zawarte w nich syntetyczne środki zapachowe. SONETT stosuje wyłącznie naturalne olejki eteryczne, pochodzące w 90% z kontrolowanych upraw ekologicznych. Dla osób wrażliwych na naturalne substancje zapachowe polecamy produkty z serii NEUTRAL / SENSITIV – bez dodatku substancji zapachowych.

Właściwości:

  • polecany dla alergików
  • ulega szybkiej i całkowitej biodegradacji
  • nie zawiera składników, które szkodzą człowiekowi i naturze: surowców modyfikowanych genetycznie, surowców petrochemicznych, enzymów, syntetycznych środków barwiących i zapachowych

Produkt posiada certyfikaty ekologiczne EcoGarantie i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.

Ekologiczne środki czyszczące i piorące marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Skład: mydło z oleju rzepakowego w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych - bardzo skuteczne w praniu i usuwaniu plam, lecz łagodne dla tkanin, związki powierzchniowo czynne i alkoholowy roztwór siarczanu uzyskiwane z oleju kokosowego, skrobi roślinnej i wielocukrów; dzięki nim działanie czyszczące mydła wykorzystane zostaje w maksymalnym zakresie nawet w wodzie o wysokim stopniu twardości, alkohol roślinny

`Wydajność: Opakowanie 2000 ml ekologicznego płynu do prania Sonett Sensitiv wystarcza na 27 prań, czyli 120 kg suchych tkanin (przy średniej twardości wody i średnim zabrudzeniu.

Opakowanie: 2000 ml

Produkty powiązane

Najczęściej kupowane