Biotab

Sonett Ekologiczny Płyn do Prania Wełny Jedwabiu 1L

Cena: 38,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zadzwoń i zamów:506 306 90662 768 77 06pn-pt: 8:00-16:00
  • Waga z opakowaniem:1,10 kg
  • Producent:Sonett
  • EAN:4007547305007
  • Dostępność: produkt nie jest dostępny 

Powiadomienie o dostępności:

Opis produktu: Sonett Ekologiczny Płyn do Prania Wełny Jedwabiu 1L

Sonett Ekologiczny Płyn do Prania Wełny Jedwabiu 1L

Do prania tkanin delikatnych, wełny i jedwabiu w temperaturze do 40°C, do prania w pralce i prania ręcznego.

1 litr Płynu do prania wełny i jedwabiu Sonett wystarcza na 17 prań przy pralce załadowanej do około 2,5 kg, przy twardości wody od miękkiej do średnio twardej.

Certyfikaty: EcoControl, Ecogarantie, Vegan Society

Ekologiczne składniki Płynu do prania delikatnych rzeczy:

Oliwa z oliwek, olej rzepakowy i olej słonecznikowy, a także lawendowy olejek eteryczny pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych.

Mydło z oliwki z oliwek z certyfikowanych upraw ekologicznych/biodynamicznych 15–30%, cukrowy środek powierzchniowo czynny 5–15%, mydło z oleju rzepakowego/słonecznikowego z certyfikowanych upraw ekologicznych 1–5%,  alkohol roślinny (etanol) 1–5%, cytrynian <1%, lawendowy olejek eteryczny z certyfikowanych upraw ekologicznych <1%, dodatki balsamiczne z certyfikowanych upraw ekologicznych/ze zbiorów roślin dziko rosnących <1%, woda wirowana do 100%.

Sposób Użycia EKO Płynu do prania:

Pranie ręczne:
Wlej 15-30 ml Płynu do prania wełny i jedwabiu do około 5 litrów wody i dopiero wówczas umieść w roztworze praną tkaninę. Poruszaj tkaniną delikatnie – bez gwałtownych ruchów. Woda do płukania powinna mieć podobną temperaturę jak woda, w której tkanina była prana, ponieważ w ten sposób unika się szoku temperaturowego.

Pranie w pralce:
Dozowanie – pralka 4,5 kg:
Woda miękka i średnio twarda: 60 ml
Woda twarda: 90 ml
Wlej odmierzoną ilość płynu do przegródki na proszek w szufladce. Nie polewaj suchej tkaniny skoncentrowanym płynem do prania, ponieważ może to spowodować odbarwienia.
Kurtki i poduszki puchowe: Płyn do prania wełny i jedwabiu Sonett jest dość dobrze tolerowany przez puch. Ważne: w czasie suszenia puch musi być stale roztrzepywany, by zapobiec sklejeniu. Jeśli nie ma innych wskazań, postępuj jak niżej:
Wybierz program prania tkanin delikatnych (30°C). Nie dodawaj środka do zmiękczania wody. Wybierz dodatkowe płukanie i łagodne wirowanie. Suszenie w suszarce bębnowej wyłącznie przy małym załadowaniu i niskiej temperaturze.

Opakowanie: 1L
  • Forma preparatu: Płyn

Najczęściej kupowane