Produkty w koszyku:
Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Powiadomienie o dostępności:
Ścierki gąbczaste Anna Zaradna znakomicie sprawdzą się jeśli trzeba szybko i efektywnie wyczyścić blat kuchenny, armaturę łazienkową, glazurę, kuchenkę lub deskę rozdzielczą w samochodzie. Ścierki gąbczaste, ze względu na swoją budowę są niesamowicie chłonne i bardzo wytrzymałe. Jedna ściereczka gąbczasta chłonie nawet 10 razy więcej wody niż sama waży. Ściereczki gąbczaste są wielokrotnego użytku, wykonane są z włókien celulozowych, dzięki czemu są odporne na ścieranie i rozerwanie. Podczas stosowania nie wydzielają nieprzyjemnych zapachów. Przed użyciem należy zmoczyć.
Jak używać?
Ściereczki są nasączone specjalnym środkiem odkażającym, dlatego przed i po każdym użyciu wypłucz je w ciepłej, bieżącej wodzie. Aby długo i efektywnie korzystać ze ściereczki pierz ją regularnie w pralce, w temp. 60°C, bez dodatku wybielaczy, chloru i środków chemicznych. Sucha ściereczka odzyska swoje właściwości kiedy ją namoczysz.
Opakowanie: 3 sztuki

Anna Zaradna Ścierki gąbczaste 3 szt.
5,99 zł
Produkty powiązane
Jan Niezbędny Magiczna gąbka to innowacyjne rozwiązanie do usuwania trudnych zabrudzeń bez detergentów.
Jan Niezbędny Zmywak do delikatnych powierzchni tj. teflon, szkło, stal, porcelana.
Superchłonna uniwersalna ściereczka z mikrofibry typu frotte marki Jan Niezbędny do czyszczenia wszelkich powierzchni. Usuwa brud, kurz i tłuszcz. Do czyszczenia mokro i na sucho. Opakowanie: 1 szt.
Zapisz się do naszego newslettera
i bądź na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą
Najczęściej kupowane
AQUABIN Tunel do rozsączania ścieków oraz magazynowania wody deszczowej. Nowa generacja drenażu do oczyszczalni ścieków z osadnikiem gnilnym. wytrzymała konstrukcja z PEHD. Pojemność 150L. Możliwe łącznie poszczególnych tuneli w nitki drenażowe. Dostępny również dekiel z kolektorem. Łączenie na zatrzaski.
Wysokiej jakości Puzzolana - skała filtrująca przeznaczona jako wypełnienie kosza filtracyjnego oczyszczalni. Doskonałe środowisko do osadzania się i namnażania korzystnych bakterii filtrujących ściek. Opakowanie puzzolany - worek 25 kg (zapas).
Najnowszy materiał filtracyjny, który ze względu na doskonałe parametry, cieszy się coraz większą popularnością. Zadaniem kształtek z polietylenu (PE) - tak samo jak w przypadku puzzolany - jest zabezpieczenie kolejnych elementów oczyszczalni przed przedostaniem się grubszych cząstek ścieków. Produkt o doskonałym stosunku powierzchni do objętości.
Sprężyna kanalizacyjna - Spirala do udrażniania rur kanalizacyjnych o długości 10 metrów i średnicy 10 mm. Niezbędna w przypadku trudnych do odblokowania zatorów. Solidna i wytrzymała na duży opór blokad kanalizacji. Specjalna końcówka rozbijająca złogi w rurach. Wykonana ze specjalnego drutu sprężynowego.
Aktywatory - bezpieczna chemia basenowa, najlepsze preparaty do szamb i oczyszczalni oraz bakterie do oczka wodnego
All rights reserved | Copyright © 2009-2026 Aktywatory.pl