Sanibent GR 25 kg
DARMOWA PRZESYŁKA

Sanibent GR 25 kg

Dostępność: Średnia ilość produktu

Wysyłka: 1-3 dni robocze

CENA: 1 620,00 zł

(w tym VAT 8%)
Zadzwoń i zamów: 62 768 77 06 lub 506 306 906
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
62 768 77 06
506 306 906

Preparat SANIBENT GR prowadzi proces rozkładu i utylizacji gnojowicy, gnojówki i innych ścieków odzwierzęcych zarówno płynnych jak i stałych oraz redukuje fetory towarzyszące chowie zwierząt gospodarskich występujące bezpośrednio w obiektach hodowlanych jak i ich otoczeniu oraz podczas rolniczego wykorzystania gnojowicy i obornika. Ograniczenie emisji amoniaku i siarkowodoru jest ważnym aspektem środowiskowym jak i toksykologicznym.

Preparat SANIBENT GR w sposób bezpośredni poprawia parametry dobrostanu wewnątrz budynków inwentarskich. Hamuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii patogennych oraz w sposób znaczący ogranicza rozwój procesów beztlenowego rozkładu białek. Zmniejsza ryzyko możliwości wystąpienia skażeń powodowanych przez mikroorganizmy patogenne. Poprawia kondycję i zdrowotność zwierząt, ogranicza ilość upadków.

Właściwości:

  • Zapobiega zanieczyszczeniu środowiska przez odpady i ścieki odzwierzęce, powstające w fermach hodowlanych zwierząt gospodarskich.
  • Redukuje toksyczne gazy towarzyszące procesom gnilnym, zachodzącym podczas magazynowania, a następnie rolniczego wykorzystania gnojowic.
  • Prowadzi proces rozkładu i utylizacji gnojowicy, gnojówki i innych ścieków odzwierzęcych zarówno płynnych jak i stałych.
  • Redukuje fetory towarzyszące hodowli zwierząt gospodarskich.
  • Znacząco ogranicza emisje amoniaku i siarkowodoru.
  • Poprawia parametry dobrostanu wewnątrz budynków inwentarskich.
  • Hamuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii patogennych oraz w sposób znaczący ogranicza rozwój procesów beztlenowego rozkładu białek.
  • Ogranicza ryzyko wystąpienia skażeń powodowanych przez mikroorganizmy patogenne.
  • Poprawia kondycję i zdrowotność zwierząt, zmniejsza ilość upadków.

Przeznaczenie: zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę, szamba, laguny i kanały gnojowe, powierzchnie budynków inwentarskich, hałdy z obornikiem, hałdy kompostowe, zbiorniki z resztkami z ubojni, garbarni, składowiska resztek organicznych.

Jak stosować?

W przypadku obejść inwentarskich: 2-3 gramy preparatu na każdy 1m² powierzchni budynku inwentarskiego co 7 dni, w przypadku basenów z gnojowicą 10 gramów preparatu na każdy 1m³ napływającej gnojowicy co 7 dni, w przypadku hałd kompostowych 10 gramów na 1 tonę masy kompostowej co 7-14 dni w zależności od rodzaju wkładu kompostowego.

Skład: enzym z substancjami pomocniczymi, kompozyt mikrobiologiczny złożony z niepatogennych bakterii, zespół starterów.

Środki ostrożności: Stosować preparat zgodnie z instrukcją zawartą na etykiecie. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w zamkniętym pojemniku. Chronić przed działaniem promieni słonecznych i źródeł ciepła.

Opakowanie: 25 kg

Klienci kupujący ten produkt kupili również:

Akwesan 500 g

Cena: 93,10 zł

NeoBac 600 g

Cena: 26,00 zł

Akwesan GR 500 g

Cena: 79,00 zł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+