Dziesiąte urodziny sklepu internetowego Aktywatory.pl

10 urodziny Aktywatory.pl

Świętuj razem z nami 10 urodziny sklepu internetowego Aktywatory.pl

Od 2009 roku skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości preparatach - aktywatorach do przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb - zbiorników zamkniętych. Gama sprawdzonych, wydajnych i dobrze ocenianych produktów rozrosła się przez ten czas do setek pozycji i wielu kategorii.
Efektem tak różnorodnej oferty stało się wprowadzenie nowej platformy sprzedażowej Aktywatory.pl - nowoczesnego sklepu internetowego z bezpiecznymi i szybkimi zakupami online. Dzięki nowej formie graficznej i dodatkowym funkcjonalnościom wprowadzonym na życzenie i dla ułatwienia Naszych Klientów udało się w prosty i intuicyjny sposób posegregować i zestawić najlepsze produkty dla Każdego.

Nie tylko BAKTERIE I ENZYMY!

Poza środkami wspierającymi proces bioredukcji nieczystości wprowadziliśmy wiele nowości dla domu i ogrodu. Nasi Klienci mogą wybrać najlepsze rozwiązanie z szerokiej oferty bezpiecznych i ekologicznych środków do czyszczenia, prania, odkamieniania, czy zmywania. Co ważne, produkty te cechują się minimalnym wpływem na środowisko naturalne, wysoką biodegradacją oraz bezpieczeństwem stosowania przez użytkowników szamb i POŚ.
Dla miłośników działkowania i posiadaczy wspaniałych ogródków przedstawiamy najlepsze nawozy, preparaty do wody deszczowej (deszczówki) i basenów.Biologiczne wspomaganie oczek i stawów wodnych

W ostatnim czasie rozszerzyliśmy zakres biopreparatów do klarowania wody, usuwania osadów i mułu. Specjalne szczepionki bakteryjne tylko czekają, aby w szybkim tępię zwalczyć inwazję glonów w stawie, oczyścić wodę oraz dno zbiornika oraz wspomóc rozwój cennych ryb w oczku wodnym.

Zaufanie Klientów

Dziękujemy za zaufanie i pozytywne opinie!

Przez ponad 10 lat obsłużyliśmy tysiące Klientów. Przy takiej liczbie bardzo pozytywny odbiór naszych produktów zakupionych w sklepie aktywatory.pl, ale również przez portal Ceneo czy naszego Facebooka cieszy podwójnie.
Z sukcesami zwiększyliśmy dostępność asortymenty, dodaliśmy wiele sposobów wysyłki i odbioru paczek (wraz z darmową dostawą Pocztex). Dzięki wielu opiniom dotyczącym funkcji koszyka i samej strony poprawiliśmy proces zakupowy nie zapominając o najważniejszym - bezpieczeństwie płatności i czytelności oferty.


Aktywatory Opinie ceneo

Skala zainteresowania biopreparatami i produktami EKO

Wzrost zainteresowania preparatami stymulującymi naturalne procesy biologiczne przekłada się na wysokie zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty nowoczesnej biotechnologii użytkowej.
Trudno wyobrazić sobie jak preżnie rozwija się branża ekologicznych produktów, w których wyborze doradzamy już od wielu lat.
Mamy nadzieje, że w niewielkiej skali ułatwi to poniższa ilustracja :)

Aktywatory nasze sukcesy

Pomimo, iż urodzinowa promocja na wybrane produkty już się zakończyła zapraszamy do sprawdzenia specjalnie przygotowanych zestawów promocyjnych i wielu innych ciekawych okazji.