BROS Worek na muchy

Dostępność: produkt jest dostępny

Wysyłka: 1-3 dni robocze

CENA: 26,15 zł

(w tym VAT 8%)
Obniżka!

-20%

Cena regularna: 32,69 zł

Zadzwoń i zamów: 62 768 77 06 lub 506 306 906
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
62 768 77 06
506 306 906

Worek na muchy to wyjątkowo skuteczna pułapka do monitorowania obecności much na terenach otwartych poprzez ich odławianie. Wyłapywanie much pozwala na wykrycie obecności tych owadów i ocenę ich liczby. Obserwacja wyłapanych much umożliwia podjęcie decyzji o ewentualnym zastosowaniu środka bójczego celem ich zwalczania.

Owady wabione są naturalną, nietoksyczną przynętą umieszczoną wewnątrz pułapki, a specjalna konstrukcja produktu uniemożliwia wydostanie się ich ze środka. Atrakcyjny środek wabiący oraz duży rozmiar worka pozwalają wyłapać dziesiątki tysięcy much w krótkim czasie. Pułapka nadaje się do zdecydowanej większości gatunków much występujących na terenie Polski.

Jak stosować:

  • Zdjąć czerwony daszek z żółtej pokrywy.
  • Wyprostować stożek z siatki i upewnić się, że otwór przy jego wierzchołku jest drożny.
  • Wsypać do stożka zawartość torebki z przynętą i dolać 3/4 litra letniej wody.
  • Przykryć pułapkę czerwonym daszkiem, wczepiając go w wypustki z otworem umieszczone na żółtej pokrywie.
  • Zawiesić pułapkę w miejscu pomiędzy źródłem nalatujących much, a chronionym obszarem (dom, ogród), co najmniej 15 metrów od budynku mieszkalnego i 5 metrów od obszarów hodowlanych (kurnik, pryzmy kompostu i obornika itp). Pułapkę umieścić na wysokości głowy (1,5 - 2 m), w nasłonecznionym i przewiewnym miejscu.
  • Pułapka zaczyna działać po 2 dniach. Co tydzień uzupełniać niewielką ilością wody.
  • W celu zapewnienia ciągłości ochrony, na 3-4 dni przed usunięciem napełnionej pułapki należy zawiesić nową.
  • Rozciąć worek napełnionej pułapki i wrzucić zawartość na kompost lub obornik. Ze względu na intensywny, bardzo nieprzyjemny zapach zaleca się stosować rękawiczki gumowe.

Zamknąć drzwi i okna. Przed użyciem wstrząsnąć. Oprysk rozpocząć od najdalszej części pomieszczenia, cofając się w kierunku wyjścia. Trzymając puszkę pionowo rozpylać produkt we wszystkich kierunkach uwzględniając okolice okien i powierzchni nasłonecznionych. Opryskiwać z odległości nie mniejszej niż 1 m od ścian, tkanin i mebli. Czas opryskiwania pomieszczenia wynosi około 10 sekund. Po skończonym zabiegu pozostawić pomieszczenie zamknięte przez ok. 15 minut, po czym starannie wywietrzyć.

Opakowanie: worek na muchy + 45 g przynęty

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Termin ważności: 12.2020

Klienci kupujący ten produkt kupili również:

NeoBac 600 g

Cena: 26,00 zł

NeoBac WC Bio Gel 750 ml

Cena: 14,67 zł

Dobry kompost 250 g

Cena: 25,40 zł

BioStart Drenaż

Cena: 26,10 zł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+