Super Szambex Liquid - stara marka w nowej odsłonie!

26.07.2017
Super Szambex Liquid - stara marka w nowej odsłonie!

Istniejący do tej pory na rynku Super Szambex (znany tez pod nazwą Bio-Sol)– mikrobiologiczny preparat przyspieszający proces utylizacji ścieków w przydomowych oczyszczalniach i szambach, od niedawna zmienił swoją recepturę. Występujący jeszcze do niedawna w sypkiej postaci Super Szambex (wycofany z obiegu w 3 kwartale 2016 roku), zastąpiono dużo bardziej wydajnym płynnym preparatem - Super Szambex Liquid.

Nowoczesny preparat

Super Szambex Liquid to bardziej udoskonalony środek oparty na saprofitach – bakteriach, dzięki którym następuje rozpad i degradacja szkodliwych substancji w szambach i przydomowych oczyszczalniach. Jego zastosowanie pozwala na zredukowanie osadów ściekowych, niepożądanych zapachów oraz konserwację systemu kanalizacyjnego. Co więcej preparat jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, a jego niewątpliwą zaletą jest całkowita biodegradacja, co sprzyja środowisku naturalnemu.

Wygodniejsze użycie

Super Szambex Liquid, dzięki swojej płynnej postaci nie wymaga rozcieńczania i jest od razu gotowy do użycia. Wystarczy wstrząsnąć butelką i wlać do systemu kanalizacyjnego. Pozwala to oszczędzić czas, a także jest o wiele wygodniejszą formą, w przeciwieństwie do starszej, sypkiej wersji.

Świetna wydajność

Super Szambex Liquid, to preparat charakteryzujący się doskonalą wydajnością. Już jednorazowe zastosowanie 500 ml tego środka wystarcza na okres 3 miesięcy, podczas gdy jego starszą wersję trzeba było stosować co miesiąc, aby uzyskać ten sam efekt.

Jedna butelka Super Szambex Liquid to dawka wystarczająca dla szamba lub przydomowej oczyszczalni wielkości do 20m3. Dla uproszczenia można więc przyjąć, że pojedyncza butelka preparatu Super Szambex Liquid wystarcza do mikrobiologicznej obróbki ilości ścieków generowanej przez 4 osobową rodzinę. Aby środek działał prawidłowo musimy stosować go systematycznie.

Zakup

Opakowanie jednostkowe preparatu zawiera 500 ml koncentratu mikrobiologicznego. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy zestawy przygotowane do eksploatacji w okresie 6 i 12 miesięcy.

Pół roku eksploatacji (2x500 ml) - https://aktywatory.pl/super-szambex/469-super-szambex-liquid-1000-ml.html

Rok eksploatacji (4 x 500 ml) - https://aktywatory.pl/super-szambex/470-super-szambex-liquid-2000-ml.html

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+