bioExpert zestaw przydomowa oczyszczalnia Kompleksowa Eksploatacja i Wspomaganie
DARMOWA PRZESYŁKA

bioExpert zestaw przydomowa oczyszczalnia Kompleksowa Eksploatacja i Wspomaganie

Dostępność: produkt jest niedostępny

Wysyłka: Brak produktu w magazynie

Powiadomienie o dostępności:

CENA: 326,00 zł

(w tym VAT 23%)
Zadzwoń i zamów: 62 768 77 06 lub 506 306 906
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
62 768 77 06
506 306 906

bioExpert zestaw przydomowa oczyszczalnia Kompleksowa Eksploatacja

i Wspomaganie

Zestaw sprawdzonych preparatów bioExpert do usprawnienia bieżącej eksploatacji i usprawnienia pracy przydomowej oczyszczalni ścieków. Bezpieczne biopreparatu do codziennego użytku - czyszczenie zabrudzonych powierzchni, osadów i kamienia bez negatywnego wpływu na oczyszczalnie i szambo.

W skład zestawu wchodzi:

  • BIO Starter 400g
  • BIO Drenaż 250g
  • musujące Tabletki biologiczne 24szt
  • BIO Udrażniacz Łazienka 1000ml
  • BIO Żel do toalet 750ml
  • BIO Udrażniacz Kuchania 1000ml
  • Bio Pianka do kabin przysznicowych 500ml
  • BIO Koncentrat do łazienek 100ml

Opis preparatów:
BIOEXPERT BIO STARTER 400 G
Biopreparat mikrobiologiczny przeznaczony do zaszczepiania populacji mikroorganizmów, stymulacji osadu czynnego w komorze napowietrzania i osadniku gnilnym: po rozruchu, przerwie w użytkowaniu, serwisie, skażeniu przydomowej oczyszczalni.

BIOEXPERT BIO DRENAŻ 250 G
Preparat o wysokiej zawartości bakterii saprofitycznych i enzymów. Usuwają tłuszcze pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, redukuje wydzielanie nieprzyjemnego zapachu, przeciwdziała zatykaniu systemów rozsączania. W sytuacjach awaryjnych redukuje zatory.

TABLETKI BIOLOGICZNE BIOEXPERT 24 SZTUK
Aktywator biologiczny zawierający żywe, bezpieczne kultury bakterii wraz z pożywką organiczną i minerałami. Aktywny i wydajny preparat, dzięki musującej postaci łatwo penetruje do wnętrza ścieku.

BIO UDRAŻNIACZ ŁAZIENKA 1000 ML
Skutecznie usuwa osady organiczne, osady z mydła, olejki kąpielowe. Udrażnia i odblokowuje rury, pozostawia przyjemny mentolowy zapach.

BIOEXPERT BIO ŻEL DO WC 750 ML
Bezpieczny bio żel z zawartością naturalnych surfaktantów pozwala na usunięcie kamienia i osadów organicznych. Brak chloru i substancji pochodnych zabezpiecza korzystną mikroflorę w przydomowej oczyszczalni i szambie.

BIO UDRAŻNIACZ KUCHNIA 1000 ML
Biopreparat zawierający biosurfaktanty bezpieczne dla użytkownika. Dedykowany do biodegradacji osadów w instalacji kuchennej. Zabezpiecza przed tworzeniem zatorów organicznych.

BIOEXPERT BIO PIANKA DO KABIN PRYSZNICOWYCH 500 ML
Zawier biosurfaktanty z dodatkiem kwasku cytrynowego i kwasu mlekowego oraz olejków eterycznych. Rozpuszcza osady, neutralizuje zapachy, tworzy powłokę zabezpieczającą.

BIOEXPERT BIO KONCENTRAT DO ŁAZIENEK 1000 ML
Usuwa zanieczyszczenia organiczne z mikroszczelin powierzchni, usuwa kamień. Do glazury i terrakoty, sanitariatów, armatury łazienkowej, kanalizacji

Klienci kupujący ten produkt kupili również:

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+