BluKlar 500 g

Dostępność: produkt jest dostępny

Wysyłka: 1-3 dni robocze

CENA: 55,50 zł

(w tym VAT 23%)
Zadzwoń i zamów: 62 768 77 06 lub 506 306 906
Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas!
62 768 77 06
506 306 906

BluKlar to naturalny, innowacyjny preparat zawierający mikroorganizmy saprofityczne, specjalnie wyselekcjonowane ze względu na ich zdolność do klarowania wody i usuwania osadów. Zapobiega nadmiernemu rozwojowi glonów, zarastaniu powierzchni zbiornika, obniżeniu przejrzystości wody oraz powstawaniu nadmiernego osadu organicznego.

BluKlar nie zawiera chemii, jest nietoksyczny, niepatogenny, bezpieczny dla ludzi i organizmów wodnych, nieszkodliwy dla środowiska. Rewitalizuje ekosystemy wodne oraz działa zapobiegawczo w przypadku ewentualnych zanieczyszczeń tego środowiska. Nie wpływa na poziom PH, nie zalecany w hodowli jesiotra( mikroorganizmy pozbawiają glony niezbędnego pożywienia).

Właściwości:

  • znacznie ogranicza wzrost populacji glonów
  • skutecznie oczyszcza dno zbiornika wodnego z osadów
  • zapobiega tworzeniu się zanieczyszczeń w oczku wodnym/stawie
  • poprawia przejrzystość wody
  • preparat w sposób naturalny i biologiczny oczyszcza zbiornik wodny, nie zawiera chemii
  • jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt i roślin wodnych  (nie stosować w hodowli przemysłowej ryb, a w szczególności w hodowli jesiotrów i pstrągów)
  • zapewnia zrównoważony rozwój całego ekosystemu

Szczegółowy opis działania preparatu BluKlar znaleźć można na naszym firmowym blogu: https://aktywatory.pl/blog/dzialanie-preparatu-do-stawow-bluklar-76.html

Jak stosować?

Sposób dozowania został opracowany na podstawie wieloletnich obserwacji i nagromadzonych doświadczeń w utrzymywaniu w dobrej kondycji oczek wodnych i stawów. Dawkowanie zależy od objętości zbiornika wodnego i typu zanieczyszczeń.

500 g preparatu wystarcza na miesiąc stosowania w stawie/oczku wodnym o objętości 10.000 litrów.

Objętość zbiornika (litry) Dawka początkowa Dawka podtrzymująca
do 2000 1 miarka dziennie przez 3 dni 1 miarka co 2 tygodnie
2000 - 5000 2 miarki dziennie przez 5 dni 1 miarka co 1 tydzień
5000 - 10000 4 miarki dziennie przez 5 dni 2 miarki co 1 tydzień

Przed zastosowaniem preparatu należy mechanicznie oczyścić oczko wodne/staw z ewentualnego kożucha na powierzchni wody oraz odpowiednio napowietrzyć.

Uwaga: zaleca się przed zastosowaniem preparatu wyczyścić mechanicznie zbiornik oraz na 48h przed zaaplikowaniem dawki początkowej wyłączyć lampy UV.

Ryby: w przypadku gdy w zbiorniku są ryby zaleca się dodatkowo napowietrzanie zbiornika. Nie należy stosować w stawach hodowlanych i w których występują ryby z wysokimi wymaganiami tlenowymi (jesiotry, pstrągi, koi itp).

Opakowanie: 500 g

Termin ważności: 03.2021

Klienci kupujący ten produkt kupili również:

Bio7 Max 2kg

Cena: 158,90 zł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+