Redukcja nieprzyjemnych zapachów

Liczba produktów: 13 
Sortuj wg:


Sortuj wg:

Redukcja nieprzyjemnych zapachów

Jak redukować nieprzyjemne zapachy

Przyroda rządzi się swoimi prawami. Naturalnym jest więc zjawisko fermentacji i rozkładu. Każdego dnia doświadczamy wątpliwej przyjemności obcowania z nieprzyjemnymi zapachami. Szczególnie trudno walczy się z nimi w ogrodach oraz przydomowych szambach i oczyszczalniach ścieków. W trosce o komfort – Twój i Twojej rodziny – przygotowaliśmy osobną kategorię produktów przeznaczonych do redukcji nieprzyjemnych zapachów.

Przykry zapach z oczyszczalni

Domowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba oprócz wielu zalet posiadają również pewne negatywne cechy. Jedną z nich jest z pewnością to, że często musimy walczyć z przykrymi zapachami z oczyszczalni oraz smrodem z szamba. Na szczęście w asortymencie sklepu Aktywatory.pl znajdziesz dobre produkty do neutralizacji zapachu szamba.

Nieprzyjemne zapachy w domu

Dom ma być Twoją oazą spokoju. Tylko jak się zrelaksować, kiedy z różnych miejsc czujesz nieprzyjemne zapachy? Ich źródeł może być wiele. Można je znaleźć zarówno w kuchni, jak i w łazience. Brzydki zapach w łazience może wydobywać się na przykład z niedrożnych rur, zaniedbanej pralki lub kabiny prysznicowej. Śmierdzieć mogą też niewyschnięte ręczniki oraz dawno niewymieniane szmaty. Oprócz zachowania zasad codziennej higieny możemy na przykład skorzystać z dostępnych na rynku reduktorów nieprzyjemnych zapachów. W łazience i ubikacji sprawdzą się głównie blokady przykrych zapachów lub pochłaniacze przykrych zapachów. Brzydkie zapachy bardzo dobrze radzą sobie także w kuchni. Oprócz zlewozmywaka, gdzie dostaje się mnóstwo nieczystości, tego typu pomieszczenie jest idealną pożywką dla złego zapachu. Wystarczy wspomnieć o koszach na śmieci, ale również chlebaku, nadpsutych owocach, odorze z lodówki i wielu innych. Dobrym preparatem udrażniającym kanalizację wewnętrzną i zewnętrzną jest środek o nazwie Biolux kanał. Smród z rur podda się również specjalnemu żelowi z mikrogranukami, Bio7. W celu pozbycia się smrodu z kosza na śmieci można natomiast kupić saszetki antyodorowe.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+