Bakterie do przydomowych oczyszczalni ścieków

Liczba produktów: 97 
Sortuj wg:Sortuj wg:

Bakterie do przydomowych oczyszczalni ścieków

Jak dbać o przydomowe oczyszczalnie ścieków?

Korzystać z profesjonalnych preparatów do oczyszczalni

Właściciele domów oraz ogródków rekreacyjnych i działkowych przyznają, że przydomowe oczyszczalnie ścieków to wygodna i tania alternatywa dla tzw. szamba. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku braku możliwości podłączenia budynku do kanalizacji zbiorczej. Przydomowe oczyszczalnie ścieków to instalacje, w których zachodzą złożone reakcje biologicznego rozkładu ścieków. Bez względu na budowę i technologię pracy oczyszczalni bardzo ważnym czynnikiem jest utrzymanie wysokiej aktywności biologicznej. Dla poprawnej eksploatacji oczyszczalni należy regularnie korzystać z profesjonalnych preparatów do oczyszczalni. Bakterie i enzymy wpierają prace oczyszczalni w warunkach beztlenowych i tlenowych a także umożliwiają bezproblemowe odprowadzanie podczyszczonych ścieków do gruntu przez system drenażowy czy studnie chłonne.

Preparaty do oczyszczalni

Ważną rolą dla prawidłowego funkcjonowania przydomowej instalacji są preparaty do oczyszczalni. Ich stosowanie ma na celu wsparcie biologicznych procesów rozkładu i neutralizacji ścieków. Bakterie namnażają się, przez co intensyfikują naturalne procesy biologiczne, jakie zachodzą w osadnikach gnilnych. Aktywator biologiczny upłynnia osady stałe, udrażnia przewody kanalizacyjne, ale również likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz niszczy bakterie chorobotwórcze. Bardzo dobrze sprawdzają się zarówno sypkie preparaty do oczyszczalni jak i produkty w tabletkach. W biologicznych oczyszczalniach napowietrzanych należy stosować biopreparaty przeznaczone do oczyszczalni tlenowych. Polecamy francuskie produkty Bio7, gwarantujące bardzo szybki wzrost flory bakteryjnej w oczyszczalni.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.

zamknij
scroll
PayU.pl płatności online

Copyright © 2009-2018 Aktywatory.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone | Google+